ТЕЛЕКРИТИКА

У Котовську на журналіста і блогера «Телекритики» напали тітушки (ВІДЕО)

В четвер, 20 лютого, невідомі молодики спортивної статури (так звані тітушки) напали із стусанами та образами на журналіста і блогера «Телекритики» Сергія Левітаненка. Про це «Телекритиці» повідомив сам журналіст.

 

Інцидент стався,  коли журналіст знімав, як з міста Котовська (Одеська обл.) організовується виїзд міліціонерів.

 

Як розповів Сергій Левітаненко, він прибув до Котовського міськвідділку МВС, коли автобуси із силовиками відїзджали у бік Одеси.

 

«40-50 працівників Котовського міськвідділку МВС виїхали на автобусі "Ікарус" у бік Одеси. Їхні родичі прийшли під ворота міліційного двору і не хотіли відпускати автобус. Плакали, що хлопців посилають на вірну загибель», - повідомляє пан Левітаненко.

 

Журналісту вдалося дізнатись, що в автобусі перевозили представників Котовської міліції. Керівники відомства відмовились підтверджувати медійнику факт відрядження своїх співробітників.

 

Коли журналіст проводив зйомку біля відділку, на нього з погрозами накинулися тітушки. Вони намагалися застосувати фізичну силу проти журналіста та ображали його лайкою. Обличчя зловмисників добре видно на відео.

 

 

Нагадаємо, одеська міліція відкрила кримінальне провадження за фактами нападів на журналістів 5-го каналу, «Інтера», «ГРАДа», Нового каналу, які 19 лютого вели зйомку розгону мирного протесту біля Одеської облдержадміністрації (ОДА). Під час мітингу до Одеської ОДА під'їхало кілька автобусів з одягненими в однакову чорну форму чоловіками, які почали бити учасників мітингу і журналістів. Бандити цілеспрямовано полювали на операторів з камерами. У результаті нападу постраждали знімальні групи 5-го каналу, «Інтера», «ГРАДа», Нового каналу: журналісти отримали численні фізичні травми, у них розбиті камери.

 

Як повідомляла «Телекритика», після інциденту біля Одеської ОДА «антимайданівці» тримали кілька годин в полоні і били журналіста каналу «Репортер» Леоніда Соболєва.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скриптонит записал совместный трек с Надей Дорофеевой

Бизнес

Издание о музыке Comma перезапускает сайт

Популярное на ТелекритикеДуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Дуся

Скриптонит записал совместный трек с Надей Дорофеевой

Дуся

Алина Гросу в новом клипе обнажила грудь и захотела баса

Дуся

Продюсер Джамалы рассказал об «откатах», которые получал Павел Грицак на Евровидении-2017