ТЕЛЕКРИТИКА

На Майдані загинув львівській студент Ігор Костенко, який працював журналістом

Сьогодні, 20 лютого, біля Жовтневого палацу у Києві упізнали тіло загиблого журналіста  інтернет-видання «Спортаналітика» Ігоря Костенка. Про це повідомляє сайт видання з посиланням на інформацію у мережі Facebook на сторінці спільноти «Євромайдан SOS».

 

Ігорю Костенку було 22 роки, він - уродженець Тернопільської області. Ігор Костенко навчався на географічному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка та працював журналістом.

 

«Ігор Костенко. Журналіст "Спортаналітика" героїчно загинув за волю і справедливість. Редакція "Спортаналітика" співчуває родичам та близьким. Вічна пам'ять», - пише видання.

 

Мер Львова Андрій Садовий на брифінгу заявив, що міська рада візьме на себе усі питання із доставкою тіла загиблого додому, а також допоможе рідним в організації похорону. Таке розпорядження мер вже дав відповідним службам.

 

Інститут масової інформації (ІМІ) повідомляє про ЗМІ, що розміщують списки загиблих 20 лютого активістів. У списках є прізвище Ігоря Костенка.

 

 

 Ігорю Костенку було 22 роки

 

За даними «Телекритики»,  18-19 лютого під час висвітлення масових заворушень у центрі Києва постраждали більше трьох десятків журналістів. Журналіста газети «Вести» В'ячеслава Веремія було вбито.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона