ТЕЛЕКРИТИКА

У Дніпропетровську журналісту перешкоджали знімати наслідки ДТП і били його ногами

На журналіста дніпропетровської газети «Зоря» В'ячеслава Поєздника напали невідомі, коли 22 грудня о 20:45 він фіксував наслідки ДТП у Дніпропетровську, де позашляховик «Лексус» врізався в пасажирський автобус. Про це пише «Зоря».

 

Троє невідомих почали перешкоджати журналісту і намагалися відібрати в нього фотоапаратуру. Кореспондент представився і показав редакційне посвідчення, пише видання, але це не допомогло - його повалили на землю й почали бити ногами. Двоє співробітників ДАІ, які перебували поруч, намагалися захистити пана Поєздника від нападників. Журналіст зміг піднятися і перебігти на інший бік дороги.

 

Пізніше він повернувся, щоб зняти ДТП й обличчя нападників. У цей момент на нього знову напали. Зі слів пана Поєздника, він зміг вирватися і підбігти до співробітників ДАІ з проханням по допомогу, але вони відмовили, попросивши журналіста піти й не заважати працювати.

 

На місце події було викликано наряд ППС і слідчо-оперативну групу. Також журналіст написав заяву про перешкоджання його професійній діяльності, за що передбачена відповідальність статтею 171 Кримінального кодексу України. «Але ніхто зі стражів правопорядку не затримав жодного з підозрюваних у нападі, хоча останні все ще перебували на місці ДТП», - пише «Зоря».

 

 

 

 

«Телекритика» намагатиметься отримати коментар у відділі зв'язків з громадськістю дніпропетровської міліції.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»