ТЕЛЕКРИТИКА

Журналіст і оператор «України» постраждали під час висвітлення євромайдану

Під час висвітлення подій на євромайдані постраждали оператор і журналіст каналу «Україна». Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

24 листопада, під час сутички мітингувальників за євроінтеграцію України та спецпідрозділу «Беркут» біля будівлі Кабінету Міністрів постраждала кореспондент «Событий» і «Событий недели» Катерина Філіппенко. Вона отримала сильний забій руки і хімічні опіки слизових оболонок.

 

25 листопада під час сутички між прихильниками євроінтеграції та «Беркутом» на Європейській площі постраждав оператор інформаційного мовлення каналу «Україна» (програми «События» і «События недели») В'ячеслав Філюшкін.

 

«Ми разом з кореспондентом Оленою Шевчук робили репортаж на Європейській площі в понеділок увечері. Близько 20:00 сталося зіткнення сил, назвемо це так. З одного боку - «Беркут» , з іншого - протестувальники. Я опинився в епіцентрі цього людського місива. Природно, я все знімав. Професійна звичка - думати не про себе , а про камеру, отже, я її підняв в повітря. Тобто руки я підняв вгору, а тіло при цьому виявилося практично беззахисним. Всі дуже штовхалися, але якогось особливого болю я в той момент не відчув. Напевно, був істотний викид адреналіну», - зазначив пан Філюшкін.

 

Після зйомки в ПТС В'ячеслав Філюшкін відчув різкий біль у ребрах. Він звернувся до швидкої допомоги яка стояла неподалік, а наступного дня зробив рентген. Лікарі діагностували сильний забій грудної клітини, ані перелому, ані тріщин у ребрах не виявилось.

 

«Я в робочому стані, - додав оператор, - Просто деякий час не буду показуватися на Європейській площі, щоб не посилити удари, а на зйомки «спокійніше» я можу їхати хоч зараз. Власне, я це вже й роблю».

 

Нагадаємо, 24 листопада в сутичці з «Беркутом» постраждав оператора 5-го каналу Іван Наконечний та кореспондент «Українського тижня» Станіслав Козлюк.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих