ТЕЛЕКРИТИКА

Журналісти та редактори «Forbes Украина» прийняли рішення випустити грудневий номер

Журналісти редакції журналу «Forbes Украина», які раніше заявили про своє звільнення, прийняли рішення доробити грудневий номер видання. Про це йдеться у заяві, яку отримала «Телекритика».

 

При цьому грудневий випуск журналу буде останнім, який готуватиме команда українського Forbes і нинішньому своєму складі.

 

«Ми написали заяви про звільнення у розпал здачі чергового номера . І доробимо його - так буде чесно перед читачами та героями статей . Керівництво видавця - компанія УМХ і головний редактор «Forbes Украина» Михайло Котов гарантували,  що цей номер буде дороблений з дотриманням усіх журналістських стандартів. Підписувати останній наш номер буде не тільки головред Михайло Котов , але і перший заступник головного редактора Євген Дубогриз. Редакція Forbes вибрала його гарантом дотримання стандартів якісної журналістики. Ми докладемо всі сили , щоб наш останній номер був не гіршим за попередні 33», - йдеться у заяві журналістів .

 

Заяву підписали:  Євген Дубогриз, перший заступник головного редактора; Сергій Лисенко, арт-директор журналу; Андрій Самофалов, кореспондент журналу; Борис Давиденко, шеф -редактор журналу; Вікторія Федоріна, редактор журналу; Володимир Верб'яний, редактор журналу; Роман Судольський, редактор журналу; Владислав Головін, редактор журналу; Дар'я Марчак, редактор сайту; Катерина Шаповал, кореспондент журналу;  Юлія Даниленко, кореспондент журналу; Леся Войтицька, кореспондент журналу.


Нагадаємо, «Forbes Украина» входить до складу UMH Group, яку нещодавно придбала група компаній СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка. Угода була закрита 5 листопада. Після цього почалися звільнення топ-менеджменту UMH Group. 12 листопада з'явилася інформація про те, що 14 працівників сайту й журналу «Forbes Украина» подали заяви про звільнення через спроби змінити редакційну політику видання.

 

Шеф-редактор журналу «Forbes Украина» Борис Давиденко у коментарі «Телекритиці» повідомив, щоприводом до колективного звільнення стала низка дій нового керівництва насамперед щодо колективу сайту Forbes.ua, які журналісти розцінили як спроби запровадити цензуру.

 

Гендиректор «ВЕТЕК-Медіа» Юрій Ровенський вважає звільнення з Forbes провокацією журналістів для власного піару. Головний редактор видання Михайло Котов заявив, що конфлікт усередині колективу був закладений колишніми керівниками редакції. Також він запевнив, що не намагався ввести цензуру у  виданні.

 

Як відомо, редакцію «Forbes Украина» влітку після інформації про зміну власника залишили головний редактор Володимир Федорінкореспондент журналу Севгіль Мусаєва, заступник головного редактора Forbes.ua Олександр Акименко, восени - редактор iPad-версії журналу Юлія Белінська.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана