ТЕЛЕКРИТИКА

Видавець «Фокуса» Борис Кауфман вручив премію в 100 000 гривень стартапу для донорів крові

Премію в 100 000 грн* вручив засновниці соціального стартапа Donor.ua Ірині Славінській видавець журналу «Фокус» Борис Кауфман на IT-конференції IDCEE. Інтернет-технології та інновації. Проект Donor.ua став переможцем хакатона Socialboost, марафону програмування, на якому розроблялися соціально значущі інтернет-додатки і сервіси.

 

Премія є цільовою і повинна бути використана для розвитку проекту. До кінця року команда соціального стартапа Donor.ua збирається закінчити роботу над сайтом, а в другому кварталі 2015 року - запустити додаток для телефонів. «Наш проект допоможе лікарям з відділень переливання крові швидко знаходити донорів. Першими користувачами стануть вже зареєстровані донори - це близько 3,5 тисяч осіб. Надалі до бази приєднаються учасники інших донорських проектів, а також близько 10 тисяч людей, які відгукнулися на прохання здати кров для військових», - розповідає Ірина Славінська, автор ідеї проекту та керівник Асоціації молодих донорів України krov.ua.

 

 

Вручаючи премію, видавець журналу «Фокус» Борис Кауфман зазначив: «Сьогодні вкрай важливо допомогти проекту, покликаному рятувати людські життя. Ми зацікавлені в тому, щоб підтримувати ініціативи талановитих українців, здатних змінити нашу країну на краще. Упевнений, премія опинилася в надійних руках і буде використана максимально ефективно».

 

Всього в конкурсі взяли участь автори 61-го проекту, 10 з них були відібрані для участі в хакатоні (марафоні програмування). На марафоні створювалися веб-сайти, мобільні додатки або IT-продукти, спрямовані на вирішення проблем, значущих для України та українського суспільства.

 

Переможця визначило журі, до складу якого увійшли Евелін Бучацький (EastLabs), Денис Гурський (Social Boost), Вікторія Тігіпко (TA Venture), Михайло Шмельов (Microsoft Ukraine) і Марина Дерепа (Фокус Медіа).

 

 

Хакатон соціального підприємництва організовано IDCEE спільно з Social Boost за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження".

 

* Примітка:

Премія у розмірі 100 000 грн вручатиметься відповідно до українського законодавства:

  • Премія вручатиметься в гривнях.
  • Сума премії позначена до вирахування податків
  • Переможець отримує премію після вирахування податків відповідно до українського законодавства
  • Для отримання премії переможець повинен підписати договір з організатором премії та мати в наявності ідентифікаційний код громадянина України

 

Прес-служба «ФОКУС МЕДІА»

Главное в разделе

Культура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Популярное на ТелекритикеКультура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Бизнес

Новый телеканал Мураева будет носить название «Наши». Старт 7 ноября. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Бизнес

Радиоконкурс Нацсовета: президентский «Прямой ФМ», нестратегические «общественники» и «подвешенный» город