ТЕЛЕКРИТИКА

Незаконная вырубка можжевеловой рощи в Бахчисарайском лесхозе

Сюжет ТРК ИТВ от 14.01.2011 о незаконной вырубке бахчисарайского можжевельника 

Коментар консультанта Програми ENPI-FLEG Олега Листопада:

 

«Олег Зайковський підготував хороший проблемний матеріал. Жаль, що не запропонував шляхів вирішення проблеми. Звичайно, заборона торгівлі виробами з ялівцю має знизити рівень браконьєрства щодо цієї рослини і цим треба займатися. Але як бути з іншими незаконними рубками?

 

Питання зниження рівня лісопорушень надзвичайно цікавить і Програму ENPI-FLEG (Правозастосування та управління у лісовому секторі). Експерти Програми провели низку досліджень лісового та суміжного законодавства та практики лісоуправління в Україні і передали пакет відповідних рекомендацій до Державної агенції лісових ресурсів України. Зокрема, там є й пропозиції щодо покращення законодавства та організації роботи лісоохорони. Виконання цих рекомендацій дозволить покращити якість роботи лісової охорони, підвищить збереженість лісів і у Криму, й у інших регіонах України.

 

А буквально сьогодні Програма отримала з друкарні наклад книги «Адміністративна відповідальність за лісопорушення: практика застосування державною лісовою охороною України» (автор - консультант Світового банку Олег Сторчоус). Ця книга зараз передається у держлісгоспи та бібліотеки. Це видання також допоможе працівникам лісоохорони успішніше боротися з браконєрами-дереворубами. Електронна версія книги незабаром буде розміщена на сайті http://www.fleg.org.ua/»

 
 

Главное в разделе

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?

Бизнес

Новое лицо программы «Инспектор. Города» Владимир Остапчук: «Все, что происходит в обществе, обязательно находит свое отражение на ТВ»

Популярное на ТелекритикеДуся

Ученые пишут благодарности создателям фильмов: вспоминаем самые нелепые сцены в кино

Культура

«Форма воды» Гильермо дель Торо: за и против

Дуся

Австралийская блогерша поблагодарила парня, который занимался с ней сексом, пока она спала

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?