ТЕЛЕКРИТИКА

Незаконная вырубка можжевеловой рощи в Бахчисарайском лесхозе

Сюжет ТРК ИТВ от 14.01.2011 о незаконной вырубке бахчисарайского можжевельника 

Коментар консультанта Програми ENPI-FLEG Олега Листопада:

 

«Олег Зайковський підготував хороший проблемний матеріал. Жаль, що не запропонував шляхів вирішення проблеми. Звичайно, заборона торгівлі виробами з ялівцю має знизити рівень браконьєрства щодо цієї рослини і цим треба займатися. Але як бути з іншими незаконними рубками?

 

Питання зниження рівня лісопорушень надзвичайно цікавить і Програму ENPI-FLEG (Правозастосування та управління у лісовому секторі). Експерти Програми провели низку досліджень лісового та суміжного законодавства та практики лісоуправління в Україні і передали пакет відповідних рекомендацій до Державної агенції лісових ресурсів України. Зокрема, там є й пропозиції щодо покращення законодавства та організації роботи лісоохорони. Виконання цих рекомендацій дозволить покращити якість роботи лісової охорони, підвищить збереженість лісів і у Криму, й у інших регіонах України.

 

А буквально сьогодні Програма отримала з друкарні наклад книги «Адміністративна відповідальність за лісопорушення: практика застосування державною лісовою охороною України» (автор - консультант Світового банку Олег Сторчоус). Ця книга зараз передається у держлісгоспи та бібліотеки. Це видання також допоможе працівникам лісоохорони успішніше боротися з браконєрами-дереворубами. Електронна версія книги незабаром буде розміщена на сайті http://www.fleg.org.ua/»

 
 

Главное в разделе

Культура

Одесская киностудия объявила о начале новой эпохи

Дуся

Олега Винника обвинили в плагиате, фанаты негодуют

Популярное на ТелекритикеКультура

Как в Украине снимали фильм с любимыми актерами Тарантино, Скорсезе и Триера

Дуся

«Не хотелось пить, а придется»: Верка Сердючка анонсировала прощальный тур

Культура

4 самых ожидаемых сериала по книгам, которые трудно экранизировать

Бизнес

Современные видеорегистраторы: больше, чем просто камеры