ТЕЛЕКРИТИКА

Суд продовжив обмеження на пересування Ігоря Гужви на два місяці

28 вересня Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокуратури та продовжив на два місяці, до 28 листопада, строк обмеження в пересуванні Ігоря Гужви - колишнього головного редактора газети «Вести», екс-керівника однойменного медіахолдингу, який підозрюється в ухиленні від сплати податків на суму 17,8 млн грн.

 

Суд продовжив покладені на Ігоря Гужву попереднім судовим рішенням зобов'язання: не відлучатися з місця проживання в Києві без дозволу слідчих, повідомляти про свої переміщення слідчих, здати свої паспорти.

 

Прокуратура клопотала про продовження цих обмежень, які діяли до 1 жовтня, оскільки було продовжено строк розслідування справи Ігоря Гужви до 1 грудня.

 

Сам Ігор Гужва і його захист заперечували проти клопотання прокурора, оскільки Ігор Гужва веде активну діяльність як журналіст і громадський діяч, має відвідувати зустрічі, у тому числі закордоном.

 

Коментуючи рішення суду Ігор Гужва заявив: «Я очікував, що рішення буде таким, тому що встановлені судом запобіжні заходи перешкоджають моїй професійній та громадській діяльності, що й потрібно владі. Справа може тягнутися роками, але я роками таким чином буду, на їхню думку, сидіти в них на гачку і вони, як вважають, будуть впливати на мої дії. Я не можу поїхати ані до батьків у Слов'янськ, ані закордон».

 

Нагадаємо, 4 серпня Шевченківський районний суд міста Києва обрав для Ігоря Гужви запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1 млн 35 тис. 300 грн. Також суд зобов'язав його не відлучатися з Києва, повідомляти про свої пересування та про зміну місця роботи слідчих, а також здати правоохоронцям свої паспорти. Ці обмеження діють протягом двох місяців - до 1 жовтня 2015 року.

 

7 серпня Ігор Гужва вніс заставу і здав слідчому закордонний паспорт.

 

Податківці підозрюють Ігоря Гужву в ухиленні від сплати податків на суму 17,8 млн грн. У ході слідства 1 липня пану Гужві як керівнику ТОВ «Вісті мас-медіа» (компанія - колишній засновник і видавець газети «Вести») винесено повідомлення про підозру в скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 212 ККУ (ухилення від сплати податків).

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц