ТЕЛЕКРИТИКА

Комітет свободи слова підтримав проект про захист дітей від сексуального насильства

Комітет свободи слова та інформаційної політики рекомендував Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності підтримати за основу проект закону № 2467-а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства». Таке рішення члени Комітету ухвалили на черговому засіданні 16 вересня.

 

Метою проекту є імплементація в чинне законодавство України положень Конвенції Ради Європи про захист дітей від  сексуальної  експлуатації та сексуального насильства з метою встановлення кримінальної відповідальності за злочини, пов'язані з сексуальною експлуатацією дітей, врегулювання процесуальних особливостей розслідування справ за участю дітей-свідків і потерпілих від цих небезпечних явищ та запобігання вчиненню відповідних протиправних дій щодо дітей з боку осіб, які працюють у постійному контакті з ними. Проектом Закону пропонується внести зміни до: Кримінального кодексу України; Кримінального процесуального кодексу України; Закону України «Про охорону дитинства»; Закону України «Про захист суспільної моралі». 

 

Комітет свободи слова підтримав усі пропозиції, що стосуються питань його відання. Народний депутат від «Опозиційного блоку» Юрій Павленко зазначив, що він рідко коли підтримує ініціативи уряду, але за цю він обома руками за.

 

Нагадаємо, у червні 2014 року Україна підписала Угоду про Асоціацію з ЄС, тож протягом двох років, до червня 2016-го, має привести своє законодавство у відповідність до європейських стандартів, у тому числі - й медійне. Серед завдань - адаптація до європейських стандартів законодавства про захист дітей від шкідливої інформації.

 

У квітні 2015 року  Представники українських асоціацій провайдерів (Асоціація правовласників та постачальників контенту, Телекомунікаційна палата України, Асоціація «Укртелемережа», Спілка операторів телекомунікацій Одеси і Одеської області, Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, Спілка кабельного телебачення України, Інтернет асоціація України) приєдналися до Меморандуму щодо захисту неповнолітніх під час надання програмних послуг.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Алексей Мочанов отжался от пола столько раз, сколько лет прожил Иисус Христос

Дуся

Журналист запрещенного в Украине канала женился на руководителе «Громадського телебачення» Наталье Гуменюк

Популярное на ТелекритикеДуся

Лидия Таран – против языковых спекуляций (ФОТО)

Дуся

Алексей Мочанов отжался от пола столько раз, сколько лет прожил Иисус Христос

Дуся

Журналист запрещенного в Украине канала женился на руководителе «Громадського телебачення» Наталье Гуменюк

Дуся

Программу «Пока все дома» закрыли из-за скандала с сиротами