ТЕЛЕКРИТИКА

Суд дозволив каналу «1+1» транслювати програму «Інспектор Фреймут» - Новий канал оскаржуватиме

Сьогодні, 3 вересня, Київський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу телеканалу «1+1» і відмовив у позові Новому каналу. Про це повідомляє прес-служба каналу «1+1».

 

Своєю постановою суд скасував рішення першої інстанції - Господарського суду Києва , знявши заборону на трансляцію програми «Інспектор Фреймут», ведучою якого є Ольга Фреймут, і скасував рішення про виплату грошової компенсації  ТОВ «Новий канал».

 

«Таким чином, демонстрація телепередачі «Інспектор Фреймут » в ефірі телеканалу «1+1» є абсолютно законною, а всі претензії з боку позивача судом відхилені», - заявляє канал «1+1».

 

«Телекритика» звернулася за коментарем щодо рішення суду до Нового каналу. «Новий канал буде подавати касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного господарського  суду до Вищого господарського суду»,  - повідомили «Телекритиці» в прес-службі телеканалу.

 

Нагадаємо, з 2011 року телеведуча Ольга Фреймут вела на Новому каналі реаліті-шоу «Ревізор». Вона перевіряла заклади громадського харчування та готелі в різних містах країни на предмет якості обслуговування, приготування страв, вмісту продуктів, стану номерів. З початку 2014 року телеведуча перейшла працювати на «1+1».

 

У травні 2014 року стало відомо, що пані Фреймут готує ревізорський проект на «1+1». У юридичному департаменті Нового каналу заявили, що якщо новий проект «1+1» виявиться плагіатом, Новий канал «захищатиметься всіма доступними способами».

 

3 вересня на «1+1» стартував проект «Інспектор Фреймут», у якому пані Фреймут теж перевіряє заклади громадського харчування. В ефір вийшло 17 випусків. 

 

21 січня Господарський суд міста Києва частково задовольнив позов Нового каналу і зобов'язав телеканал «1+1» і компанію «1+1 продакшн» не створювати будь-яких аналогічних програмі «Ревізор» творів, у тому числі проекту «Інспектор Фреймут», заборонив випускати «Інспектор Фреймут», а також зобов'язав «1+1 продакшн» виплатити Новому каналу компенсацію в розмірі 414 тис. 120 грн, а телеканал «1+1» - компенсацію в розмірі 803 тис. 880 грн. Загальна сума грошової компенсації в розмірі 1,2 млн грн. була розрахована Новим каналом як подвійна ціна продажу формату програми «Ревізор».

 

Канал «1+1» заявив, що не згоден з рішенням суду першої інстанції, і подав апеляцію. 

 

У лютому телеведуча Ольга Фреймут, яка наразі веде шоу «Інспектор Фреймут» на телеканалі «1+1», отримала свідоцтво на знак для товарів та послуг «Ольга Фреймут». 

 

2 червня Вищий господарський суд України підтвердив рішення Київського апеляційного господарського суду про призначення повторної судової експертизи у сфері інтелектуальної власності щодо програми «Інспектор Фреймут» у справі за позовом Нового каналу проти «1+1».
 

 

 «Телекритика»

 

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту