ТЕЛЕКРИТИКА

Деякі фракції наполягають на повній забороні політичної реклами на місцевих виборах – Луценко

Останні розбіжності під час обговорення закону «Про місцеві вибори» зводяться до того, що деякі фракції наполягають на повній забороні реклами під час місцевих виборів. Про це в коментарі журналістам повідомив голова фракції «Блок Петра Порошенко» Юрій Луценко, якого цитує прес-служба фракції.

 

«Логіка зрозуміла - під час війни викидати гроші на рекламу неетично. З іншого боку, виступи лідерів деяких партій, які годинами проводять час на національних телеканалах, - це реклама чи ні? Відповіді на це питання немає», - зауважив політик.

 

«Сподіваюся, що після досягнення узгоджень між фракціями закон «Про місцеві вибори» буде прийнятий сьогодні у парламенті», - резюмував Юрій Луценко.

 

Нагадаємо, 18 червня Верховна Рада прийняла за основу в першому читанні законопроект № 2831-3 «Про місцеві вибори», внесений народними депутатами Вадимом Денисенком, Сергієм Алєксєєвим (обидва - «Блок Петра Порошенка»), Ігорем Поповим, Юрієм Чижмарем (обидва - Радикальна партія Олега Ляшка) та Оленою Ледовських («Народний фронт»). Законопроект, на відміну від альтернативного законопроекту №2831-2 (серед авторів - Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук), не забороняє розміщення платної політичної реклами на телебаченні, радіо та носіях зовнішньої реклами.

 

Сьогодні, 14 липня, законопроект внесено до порядку денного пленарного засідання для розгляду в другому читанні.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Телерейтинги: Оля, прощай, Оля, прости

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Популярное на ТелекритикеБизнес

Телерейтинги: Оля, прощай, Оля, прости

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голливудских звезд в украинских блокбастерах

Бизнес

Новая профессиональная соцсеть работает по принципу Tinder