ТЕЛЕКРИТИКА

Яценюк підписав розпорядження про передачу «Укрінформу» і УТР до сфери управління Мінінформполітики

Кабінет міністрів України оприлюднив документи про передачу цілісних майнових комплексів національного інформагентства «Укрінформ» та Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення"» до сфери управління Міністерства інформаційної політики. Про це йдеться у  відповідних урядових розпорядженнях №678-р і №679-р від 24 червня, оприлюднених на «Урядовому порталі».

 

«Передати цілісний майновий комплекс Державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" (код згідно з ЄДРПОУ 26267574) із сфери управління Державного комітету телебачення і радіомовлення до сфери управління Міністерства інформаційної політики», - повідомляється у розпорядженні №678-р.

 

«Віднести цілісний майновий комплекс Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" (код згідно з ЄДРПОУ 00015332) до сфери управління Міністерства інформаційної політики», - йдеться у розпорядженні №679-р.

 

Обидва розпорядження підписав Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

 

Нагадаємо, 24 червня на засіданні Кабінету Міністрів України було проголосовано рішення про віднесення   цілісного   майнового   комплексу  державної  організації «Українське  національне  інформаційне  агентство "Укрінформ"»  та  Державної телерадіокомпанії «"Всесвітня служба  "Українське  телебачення  і радіомовлення"» до сфери управління Міністерства інформаційної політики. 

 

Дотепер ТРК «Всесвітня служба УТР» перебувала у сфері управління Державного комітету телебачення і радіомовлення, а «Укрінформ» підпорядковувався Кабінету міністрів України. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко повідомив «Телекритиці», що Держкомтелерадіо попередньо погодив передачу УТР та «Укрінформу» Міністерству інформаційної політики, але не зміг підтвердити ухвалення відповідних урядових розпоряджень, оскільки не був присутній на засіданні уряду.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»