ТЕЛЕКРИТИКА

Яценюк підписав розпорядження про передачу «Укрінформу» і УТР до сфери управління Мінінформполітики

Кабінет міністрів України оприлюднив документи про передачу цілісних майнових комплексів національного інформагентства «Укрінформ» та Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення"» до сфери управління Міністерства інформаційної політики. Про це йдеться у  відповідних урядових розпорядженнях №678-р і №679-р від 24 червня, оприлюднених на «Урядовому порталі».

 

«Передати цілісний майновий комплекс Державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" (код згідно з ЄДРПОУ 26267574) із сфери управління Державного комітету телебачення і радіомовлення до сфери управління Міністерства інформаційної політики», - повідомляється у розпорядженні №678-р.

 

«Віднести цілісний майновий комплекс Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" (код згідно з ЄДРПОУ 00015332) до сфери управління Міністерства інформаційної політики», - йдеться у розпорядженні №679-р.

 

Обидва розпорядження підписав Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

 

Нагадаємо, 24 червня на засіданні Кабінету Міністрів України було проголосовано рішення про віднесення   цілісного   майнового   комплексу  державної  організації «Українське  національне  інформаційне  агентство "Укрінформ"»  та  Державної телерадіокомпанії «"Всесвітня служба  "Українське  телебачення  і радіомовлення"» до сфери управління Міністерства інформаційної політики. 

 

Дотепер ТРК «Всесвітня служба УТР» перебувала у сфері управління Державного комітету телебачення і радіомовлення, а «Укрінформ» підпорядковувався Кабінету міністрів України. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко повідомив «Телекритиці», що Держкомтелерадіо попередньо погодив передачу УТР та «Укрінформу» Міністерству інформаційної політики, але не зміг підтвердити ухвалення відповідних урядових розпоряджень, оскільки не був присутній на засіданні уряду.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона