ТЕЛЕКРИТИКА

Апеляційний суд підтвердив монополізм «Зеонбуду»

Сьогодні, 18 червня, Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив розпорядження Антимонопольного комітету України стосовно визнання монопольного (домінуючого) становища провайдера цифрового ефірного телебачення ТОВ «Зеонбуд». Про це повідомляє сайт АМКУ.

 

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду 18 червня 2015 року підтверджено правомірність розпорядження Антимонопольного комітету України від 23.12.2014 № 641-р про визнання ТОВ «Зеонбуд» таким, що займає монопольне (домінуюче) становище на загальнодержавному ринку телекомунікаційних послуг з розповсюдження в цифровому форматі (стандарт DVB-T2 (MPEG-4) телевізійних програм. Постанова набрала законної сили з моменту проголошення.

 

Нагадаємо, 23 грудня 2014 року Антимонопольний комітет України визнав ТОВ «Зеонбуд» монополістом на ринку телекомунікаційних послуг із розповсюдження в цифровому форматі (стандарт DVB-T2, MPEG-4) телевізійних програм. Це рішення означає, що держава отримала право контролювати й регулювати діяльність «Зеонбуду», в тому числі тарифи, якість послуг, умови їх надання.

 

Наприкінці січня стало відомо, що АМКУ порушив справу проти «Зеонбуду» про зловживання монопольним становищем. Якщо таке зловживання буде доведено, провайдеру загрожує суттєвий штраф.

 

Сам «Зеонбуд» не погодився зі своїм монопольним статусом та оскаржив у суді рішення АМКУ. Суд відмовив йому в задоволенні клопотання про зупинення дії розпорядження АМКУ. Але по суті справи 18 березня Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв рішення на користь «Зеонбуду» та визнав протиправним і скасував розпорядження АМКУ. АМКУ оскаржив це рішення в апеляції.

 

11 червня на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в. о. генерального директора ТОВ «Зеонбуд» Ірина Аляб'єва заявила, що провайдер готовий переглянути свої тарифи.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»