ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада затвердила розміри штрафів і передає їх на погодження в Кабмін

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення затвердила розміри штрафів, які можуть накладатися на телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення та передає їх на затвердження в Кабінет Міністрів України. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 11 червня.

 

Згідно з документом, розміри штрафів вираховуються з розміру ліцензійного збору, та становлять:

15% - за вчинення ліцензіатом порушень передбачених абзацами другим - шостим частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»;

10%- за вчинення ліцензіатом порушень передбачених абзацом сьомим - дванадцятим частини другої, частиною третьою статті 6 закону «Про телебачення і радіомовлення»;

5% - за порушення інших норм закону або умов ліцензії.

 

У разі, якщо ліцензіат має декілька ліцензій на мовлення з різними способами розповсюдження телерадіопрограм, з однаковою програмною концепцією, розмір штрафу встановлюється з найбільшого нарахованого розміру ліцензійного збору.

 

Розмір штрафів має затвердити Кабінет Міністрів і після цього Нацрада зможе їх застосовувати до порушників.

 

Нагадаємо, що проект розмірів штрафів було винесено на громадське обговорення 12 лютого. Порядок визначення розмірів штрафів нагадує той, що був прописаний у законопроекті № 1889 про посилення санкцій до ліцензіатів-порушників, який 3 лютого провалила Верховна Рада.

 

За словами заступника голови Нацради Григорія Шверка, проект пройшов погодження з усіма зацікавленими відомствами, які надали йому схвальні відгуки.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»