ТЕЛЕКРИТИКА

Комітет свободи слова домагатиметься дій МВС і прокуратури щодо порушення прав журналістів ТВі

Комітет свободи слова звернеться до прокуратури Києва та МВС щодо порушення прав співробітників телеканалу ТВі. Рішення про це було прийнято на засіданні Комітету сьогодні, 22 квітня.

 

Комітет розглянув питання щодо порушень трудових прав працівників ТВі, яким кілька місяців не виплачується зарплата. Відомо, що Незалежна медіапрофспілка України (НМПУ) вже звернулася до міліції, але правоохоронці затягують справу. «Ми подали заяву до міліції , але вона не реагує. Так само прокуратура Києва не реєструє нашу заяву»,- сказав заступник голови НМПУ Олександр Тарасов.

 

За словами голови комітету Вікторії Сюмар, головна проблема каналу ТВі - у відсутності прозорості медіавласності. Секретаріат виробив рекомендації для працівників ЗМІ щодо законного працевлаштування і отримання білої зарплати. Ці рекомендації будуть оприлюднені на сайті Комітету. 

 

Нагадаємо, з 23 березня телеканал ТВі припинив мовлення. Директор каналу ТВі Ольга Манько повідомила «Телекритиці». «У зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні, а також з тим, що канал є дотаційним, його діяльність призупинено до кращих часів». При цьому канал заборгував працівникам зарплату за три місяці.

 

20 березня працівники ТВі блокували канал з вимогою виплатити борги по зарплаті. Детальніше про проблеми на ТВі читайте в інтерв'ю представників колективу.

 

30 березня на зустрічі з представниками Незалежної медіа-профспілки України директор ТОВ «Інфо24», на яке оформлена ліцензія на супутникове мовлення каналу ТВі, Максим Урбанський заявив, що борги по зарплаті будуть виплачені співробітникам телеканалу «після відновлення платоспроможності підприємства», але конкретних термінів не назвав.

 

Максим Урбанський в офіційному зверненні, яке надійшло на адресу «Телекритики», повідомив, що канал ТВі протягом найближчих днів відновить мовлення, але без інформаційних програм. Він також підкреслив, що керівництво не відмовляється від заборгованості перед працівниками і докладає зусиль для її погашення.

 

Під час наступної зустрічі з представниками НМПУ Максим Урбанський пообіцяв підписати колективну угоду з працівниками, але не уточнив коли.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона