ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада звертається до суду по анулювання ліцензій телеканалу Бориса Колесникова Xsport

15 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила звернутися до суду про анулювання ліцензій на супутникове та цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-3 телеканалу Бориса Колесникова Xsport (ТОВ «Тотвельд»), який з 1 січня 2015 року припинив мовлення.

 

Нацрада констатувала невиконання мовником її рішення від 5 березня, яким Нацрада оголосила каналу попередження та зобов'язала його до 1 квітня відновити мовлення.

 

Нацрада переносила розгляд питання Xsport із попереднього засідання через відсутність представників каналу. Цього разу їх знову не було: Нацраді так і не вдалося їм доставити лист-запрошення. На попереднє засідання запрошення відправляли рекомендованим листом, який так і не був доставлений адресату, на це засідання - кур'єрською службою «Укрпошти». За даними Нацради, кур'єр кілька разів телефонував керівнику ТОВ «Тотвельд», щоб вручити йому лист, але той весь час відповідав, що зайнятий і не може його отримати.

 

Мовник може оскаржити рішення Нацради в суді на підставі того, що не отримав запрошення на засідання. Але керівник юридичного управління Нацради Уляна Фещук вважає, що в регулятора є достатньо доказів того, що компанія умисно не отримувала листи.

 

Члени Нацради одноголосно підтримали рішення про звернення до суду про анулювання ліцензій Xsport.

 

Нагадаємо, телеканал Xsport починав своє існування як телеканал «Хокей». У червні 2011 року ТОВ «Тотвельд», що належить хокейному клубу «Донбас» Бориса Колесникова, отримало ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на супутникове мовлення під логотипом «Хокей». У серпні 2011 року за результатами цифрового конкурсу Нацради канал здобув місце в загальнонаціональному цифровому мультиплексі МХ-3. Телеканал «Хокей» розпочав мовлення 22 січня 2012 року.

 

У травні 2013 року канал зазнав ребрендингу і перейменувався на Xsport, оскільки вирішив розширити види спорту, які представлені в його ефірі. У листопаді 2014 року канал змінив формат зі спортивно-інформаційного на спортивно-розважальний та відкоригував жанрове наповнення, привівши його в ліцензії у відповідність із фактичним.

 

З 1 січня 2015 року Xsport призупинив мовлення на 90 днів, пояснивши таке рішення ситуацією непевності валютного курсу. 15 січня Нацрада призначила позапланову перевірку каналу і 5 березня оголосила йому попередження та зобов'язала відновити мовлення до 1 квітня.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?

Бизнес

Новое лицо программы «Инспектор. Города» Владимир Остапчук: «Все, что происходит в обществе, обязательно находит свое отражение на ТВ»

Популярное на ТелекритикеДуся

Ученые пишут благодарности создателям фильмов: вспоминаем самые нелепые сцены в кино

Культура

«Форма воды» Гильермо дель Торо: за и против

Дуся

Австралийская блогерша поблагодарила парня, который занимался с ней сексом, пока она спала

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?