ТЕЛЕКРИТИКА

Головного редактора «Нетішинського вісника» знайшли мертвою у її квартирі

У Нетішині на Хмельниччині знайшли мертвою 44-річну головного редактора місцевої газети «Нетішинський вісник» Ольгу Мороз. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердили у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.  

Виявила пані Мороз у квартирі, де вона мешкала сама, її сестра. За даними прес-служби, явних ознак насильницької смерті, як і безладу у помешканні редактора не видно, «однак це ще ні про що не свідчить». Ситуацію вивчають представники Кримінальної лабораторії та судмедексперти. 

Подруга Ольги Мороз Наталія Коваль на своїй сторінці у Facebook розповіла, що минулого тижня Ольга Мороз разом із журналісткою Тетяною Осімчук зацікавились темою вирубки лісів і почали готувати матеріал. 

У своїх зверненнях до читачів Ольга Мороз акцентувала увагу на важливості видавництва у місті такого незалежного друкованого ЗМІ, яким є «Нетішинський вісник». 
Як розповіла пані Коваль, на початку Революції Гідності за підтримку Майдану Ольгу Мороз намагалися звільнити з посади головного редактора, однак проти виступив колектив. У цей період пані Мороз потрапила до лікарні.

«Телекритика» з’ясовує подробиці інциденту.

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»