ТЕЛЕКРИТИКА

Головного редактора «Нетішинського вісника» знайшли мертвою у її квартирі

У Нетішині на Хмельниччині знайшли мертвою 44-річну головного редактора місцевої газети «Нетішинський вісник» Ольгу Мороз. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердили у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.  

Виявила пані Мороз у квартирі, де вона мешкала сама, її сестра. За даними прес-служби, явних ознак насильницької смерті, як і безладу у помешканні редактора не видно, «однак це ще ні про що не свідчить». Ситуацію вивчають представники Кримінальної лабораторії та судмедексперти. 

Подруга Ольги Мороз Наталія Коваль на своїй сторінці у Facebook розповіла, що минулого тижня Ольга Мороз разом із журналісткою Тетяною Осімчук зацікавились темою вирубки лісів і почали готувати матеріал. 

У своїх зверненнях до читачів Ольга Мороз акцентувала увагу на важливості видавництва у місті такого незалежного друкованого ЗМІ, яким є «Нетішинський вісник». 
Як розповіла пані Коваль, на початку Революції Гідності за підтримку Майдану Ольгу Мороз намагалися звільнити з посади головного редактора, однак проти виступив колектив. У цей період пані Мороз потрапила до лікарні.

«Телекритика» з’ясовує подробиці інциденту.

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона