ТЕЛЕКРИТИКА

Суд заявляє, що Руслан Коцаба працював на російський канал НТВ і організовував провокаційні інтерв’ю

Івано-франківський блогер Руслан Коцаба, якого підозрюють у державній зраді, працював на замовлення російського телеканалу «НТВ». Про це йдеться в ухвалі Івано-Франківського міського суду від 8 лютого, повідомляє «Укрінформ».

 

«В період з 23 до 25 січня Коцаба за обіцяну винагороду отримав завдання від кореспондента російського телеканалу "НТВ" про збір та підготовку репортажів щодо протестних акцій з приводу мобілізації на території Івано-Франківської області, зокрема у селі Черемхів Коломийського району», - йдеться в ухвалі суду.

 

Зазначається, що 1 лютого Руслан Коцаба у селах Коршів та Черемхів намагався у присутності представника  телеканалу держави-агресора отримати у місцевих жителів інтерв'ю провокаційного характеру, пов'язаного з мобілізаційною кампанією в Україні.

 

Відеозвернення  Руслана Коцаби до Президента України «Я проти мобілізації» використовували в інформаційних програмах «Время покажет» російського «Первого канала» і російського телеканалу «Россия 1».

 

У документі також наголошується, що Руслан Коцаба мав намір найближчим часом виїхати на невизначений термін на територію так званих ЛНР та ДНР, аби продовжити свою діяльність.

 

Нагадаємо, блогера Руслана Коцабу арештовано на 60 діб за звинуваченням у державній зраді і перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України.

 

Незалежна медіапрофспілца України вважає, що заклики блогера бойкотувати мобілізацію в умовах війни вписується в антиукраїнську інформаційну кампанію. Разом з тим, наголошують у НМПУ, попри всю неоднозначність діяльності Русала Коцаби притянення його до кримінальної відповідальності створює  прецедент, коли кожного журналіста або громадського діяча за висловлювання, які суперечать офіційній позиції органів державної влади, буде звинувачено у державній зраді.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих