ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада проаналізує дотримання мовниками квоти національного продукту

На наступному засіданні, 12 лютого, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне результати моніторингу дотримання телеканалами і радіостанціями України квоти національного аудіовізуального продукту. Про це на брифінгу 29 січня повідомив член Нацради Владислав Севрюков, не уточнюючи, яких мовників торкнеться це питання.

 

«На наступне засідання 12 лютого буде винесено на розгляд питання - буде завершена вже перевірка щодо новорічного ефіру, щодо дотримання телеканалами і радіокомпаніями України квоти національного аудіовізуального продукту. Будемо це і на засіданні розглядати, і на брифінгу доповідати», - проанонсував він.

 

Нагадаємо, що з ініціативою моніторингу дотримання норми закону про обов'язкові 50% національного аудіовізуального продукту в ефірі мовників виступив народний депутат, голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький, на засіданні Нацради 15 січня, на якому розглядалися результати моніторингу новорічного ефіру телеканалів, зокрема, «Інтера».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Побег от проблемного кино

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»

Бизнес

Побег от проблемного кино