ТЕЛЕКРИТИКА

У Комітеті свободи слова обрали голів двох з чотирьох підкомітетів

Члени Комітету свободи слова та інформаційної політики вирішили створити чотири підкомітети з питань: телебачення і радіомовлення; друкованих ЗМІ, інформаційних агентств та інтернету; реклами; державної інформаційної політики та інформаційної безпеки. Таке рішення члени новоутвореного Комітету ухвалили більшістю голосів на своєму першому засіданні засіданні 5 грудня.

 

Також члени Комітету обрали голів двох підкомітетів. Зокрема підкомітет з питань друкованих ЗМІ, інформаційних агентств та інтернету очолив Дмитро Стеценко, з питань державної інформаційної політики та інформаційної безпеки - Олександр Сочка.

 

Член Комітету від «Опозиційного блоку» Юрій Павленко висловив незгоду з тим, що керівництво у Комітеті віддали представнику владної фракції, а не опозиції. Водночас він відмовився очолювати будь-який підкомітет.

 

Обрання ще двох голів підкомітетів відклали на наступне засідання.

 

Нагадаємо, що Комітет з питань свободи слова та інформації очолила Вікторія Сюмар, першим заступником голови стала Ольга Червакова, заступниками - Сергій Висоцький та Олександр Опанасенко, секретарем - Олена Кондратюк. Членами комітету стали Олександр Абдуллін, Богдан Онуфрик, Юрій Павленко, Олександр Сочка та Дмитро Стеценко.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Конец эпохи радио: «Укртелеком» повышает абонентскую плату за радиоточки

Дуся

Стали известны финалисты «Голосу країни 8»

Популярное на ТелекритикеКультура

Что нужно знать о 2 сезоне «Мира Дикого Запада»

Бизнес

Особенности и виды водяных насосов

Дуся

Николай Тищенко раздал награды всем, кого знал

Дуся

Телепорт, артисты «Танців з зірками» и секрет Анны Тринчер: чем удивит полуфинал «Голосу країни 8»