ТЕЛЕКРИТИКА

Держкіно перегляне дію прокатних посвідчень фільмів з Охлобистіним, експертна комісія збереться 9 грудня

Державне агентство України з питань кіно перегляне дію державних прокатних посвідчень на фільми за участю Івана Охлобистіна, який днями нелегально приїхав на територію України, виступив у підконтрольному терористам Донецьку і зробив декілька скандальним заяв на підтримку «ДНР». Про це в коментарі «Телекритиці» повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

 

«Зазначене питання буде розглянуте експертною комісією при Держкіно, адже у своєму інтерв'ю І. Охлобистін не приховує, що буде використовувати свою аудиторію і медійність з метою боротьби проти нашої держави», - пояснив пан Іллєнко.

 

У Держкіно також підтвердили інформацію джерел «Телекритики», що засідання експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів планується на 9 грудня.

 

Раніше перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк у коментарі «Телекритиці» сказала, що телеканали самі мають відмовитися від проектів за участі Івана Охлобистіна, не чекаючи заборон. Так вона прокоментувала можливість заборони серіалу «Інтерни» за участі Івана Охлобистіна, який нині транслюють телеканали «Україна» і НЛО TV, що входять до складу медіахолдингу «Медіа Група Україна».

 

Нагадаємо, 4 листопада Державне агентство України з питань кіно за зверненням Міністерства культури України, Служби безпеки України, а також Національної спілки кінематографістів України прийняло рішення про скасування або відмову в державній реєстрації фільмів та телесеріалів за участі російського актора Михайла Пореченкова, який 30 жовтня приїжджав до Донецька і показово стріляв з крупнокаліберного кулемету в бік українських позицій донецького аеропорту.

 

Не чекаючи рішення Держкіно, телеканал ICTV, а згодом і вся медіагрупа StarLightMedia (СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, та QTV) 31 жовтня заявили, що знімають з ефіру всі художні фільми та серіали (зокрема, серіал «Агент національної безпеки») з Михайлом Пореченковим.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Девушкой месяца в Playboy впервые стала модель-трансгендер