ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада перенесла розгляд питань про переоформлення ліцензій «Зеонбуду»

27 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зняла з порядку денного свого засідання питання про переоформлення чотирьох ліцензій провайдера цифрових мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 «Зеонбуд».

 

Компанія «Зеонбуд» просила Нацраду переоформити її ліцензії, записавши до них перелік програм (телеканалів). Як відомо, за три роки своєї діяльності провайдер так і не вніс переліку каналів у свої ліцензії. У жовтні він нарешті подав заяву про переоформлення ліцензій, але тоді Нацрада перенесла розгляд питання до завершення позапланової перевірки компанії.

 

27 листопада зняти питання з розгляду запропонував член Нацради Олег Черниш, який повідомив, що заяви потребують доопрацювання, оскільки в деяких з каналів, які має намір вписувати до своєї ліцензії «Зеонбуд», уже анульовано ліцензії. Його підтримали всі члени Нацради.

 

Нагадаємо, що 27 листопада Нацрада, реагуючи на звернення СБУ, оголосила «Зеонбуду» попередження за порушення пункту 4 «Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги» в частині зобов'язання провайдера програмної послуги виконувати умови ліцензії щодо розповсюдження програм у складі чотирьох мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ- 3, МХ- 5 у відкритому вигляді. Нацрада дала «Зеонбуду» час на усунення порушень (розкодування каналів) до 31 грудня 2014 року.

 

Це вже друге попередження компанії за кодування каналів. Але перше попередження провайдер оскаржив і в жовтні виграв справу в першій інстанції. Нині триває розгляд апеляційної скарги Нацради, тому попередження поки що чинне.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Российская актриса призналась, что сексуальные домогательства – это прекрасно