ТЕЛЕКРИТИКА

Ляшко заявив, що суд зобов’язав «1+1» надати йому право на відповідь

Прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка і сам кандидат у народні депутати Олег Ляшко повідомили, що 16 жовтня суд зобов'язав «1+1» надати ефірний час Радикальній партії та Олегу Ляшку особисто для спростування недостовірної інформації.

 

У партії заявили, що «Олег Ляшко та члени його команди зазнавали постійних інформаційних атак» з боку журналістів «1+1»

 

«Суд зобов'язав телеканал надати мені не менше 12 хвилин ефірного часу в новинах для спростування недостовірної інформації», - повідомив пан Ляшко.

 

У Єдиному державному реєстрі судових рішень є два рішення Подільського районного суду в місті Києві від 16 жовтня, якими суд задовольнив позови одного з кандидатів у народні депутати й однієї з політичних партій до ТРК «Студія 1+1».

 

Одним рішенням суд визнав протиправною бездіяльність каналу «1+1» щодо ненадання кандидату в народні депутати права на відповідь і зобов'язав канал надати кандидату право на відповідь тривалістю не меншою 9 хвилин 53 секунди у вечірній програмі ТСН телеканалу «1+1» о 19:30 у формі розміщення попередньо записаного сюжету відповіді позивача щодо змісту поширеної інформації в сюжетах ТСН.

 

Другим рішенням суд визнав протиправною бездіяльність каналу «1+1» щодо ненаданні політичній партії права на відповідь і зобов'язав канал надати партії право на відповідь тривалістю не меншою 12 хвилин 34 секунди у такий самий ефірний час ТСН у формі створення попереднього відеозапису відповіді з посиланням на зміст кількох сюжетів.

 

Тим часом телеканал «1+1» заявив, що журналістів ТСН, які готують розслідувальні сюжети про лідера Радикальної партії Олега Ляшка, переслідують невідомі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби каналу.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Общество

Наталья Нагорная: женщины в АТО работают не хуже мужчин

Дуся

В семействе королевы Великобритании намечается первый в истории однополый брак

Популярное на ТелекритикеОбщество

Наталья Нагорная: женщины в АТО работают не хуже мужчин

Дуся

В семействе королевы Великобритании намечается первый в истории однополый брак

Бизнес

Телерейтинги: запретный футбол против проверенных мелодрам

Бизнес

Нацсовет Шрёдингера: когда решится вопрос продления цифровых лицензий?