ТЕЛЕКРИТИКА

Суд скасував ухвалу про заборону розкодування «Зеонбудом» цифрових каналів

9 вересня суд скасував свою ухвалу, якою забороняв провайдеру чотирьох загальнонаціональних мультиплексів «Зеонбуд» здійснювати дії з розкодування сигналу цифрових ефірних телеканалів. Про це на засіданні Нацради 11 вересня повідомив заступник голови Нацради Григорій Шверк.

 

Він нагадав, що до суду з позовом проти «Зеонбуду» з вимогою заборонити цій компанії розкодовувати сигнал цифрових ефірних телеканалів звернулося ТОВ «Тотвельд» (телеканал Xsport). У серпні Господарський суд міста Києва прийняв ухвалу на забезпечення позову і заборонив «Зеонбуду» здійснювати будь-які дії з розкодування.

 

Нацрада вступила в процес як третя сторона й оскаржила ухвалу. «9 вересня ухвалу була скасовано. Відповідно, всі обмеження для розкодування «Зеонбудом» цифрових телеканалів було знято», - повідомив пан Шверк.

 

Нагадаємо, що 17 липня Нацрада зобов'язала «Зеонбуд» протягом місяця розкодувати сигнал цифрового ефірного телебачення і забезпечити виконання умов ліцензій телеканалів щодо розповсюдження програм у відкритому вигляді. Протягом місяця цього не відбулося. Відтак, 21 серпня Нацрада оголосила попередження «Зеонбуду» за невиконання рішення і дала два тижні на виправлення порушень (тобто розкодування).

 

«Зеонбуд» просив Нацраду відтермінувати розкодування до 1 січня 2015 року. Він посилався на те, що не всі канали надали письмове підтвердження про те, що не заперечують проти розповсюдження їхніх програм у відкритому вигляді. За даними «Зеонбуду», ТОВ «Тотвельд» (канал Xsport) категорично заперечив проти розкодування, тому що тоді канал Xsport виявиться відкритим на супутнику, через який «Зеонбуд» доставляє сигнал до своїх передавачів, і цим вийде за межі території України та порушить умови авторських і суміжних прав на придбаний ним контент.

 

10 вересня «Зеонбуд» частково виконав рішення Нацради - розкодував 16 телеканалів: НТН, Новий канал, СТБ, ТЕТ, Tonis, Перший національний, «Україна», «Мега», М1, К1, «Інтер», «1+1», ICTV, 5 канал, «2+2», БТБ. За інформацією члена Нацради Олега Черниша, 11 вересня «Зеонбуд» також відкрив доступ до телеканалу «Голдберрі».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»