ТЕЛЕКРИТИКА

СБУ порушила справу проти Дмитра Кисельова – його звинувачують у сприянні терористам

Служба безпеки України почала розслідувати кримінальне провадження стосовно російського журналіста, керівника агентства «Россия сегодня» Дмитра Кисельова за статтею фінансування і сприяння тероризму. Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко, пише УНІАН.

 

«Організатори та фінансисти тероризму в Україні сьогодні не тільки стають підозрюваними, стосовно них, у тому числі керівника цього інформаційного агентства проводиться розслідування за статтею фінансування тероризму, сприяння терористичній діяльності», - повідомив голова СБУ, уточнивши, що йдеться про Дмитра Кисельова.

 

Також Валентин Наливайченко повідомив, що Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження стосовно керівника Прикордонної служби ФСБ Російської Федерації Володимира Кулішова, якому інкримінують підтримку та фінансування терористів на сході України.

 

Нагадаємо, наприкінці 2013 року президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про реорганізацію державного інформаційного агентства «РИА Новости» і створення на його базі агентства «Россия сегодня», яке очолив російський журналіст Дмитро Кисельов.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Общество

Наталья Нагорная: женщины в АТО работают не хуже мужчин

Дуся

В семействе королевы Великобритании намечается первый в истории однополый брак

Популярное на ТелекритикеОбщество

Наталья Нагорная: женщины в АТО работают не хуже мужчин

Дуся

В семействе королевы Великобритании намечается первый в истории однополый брак

Бизнес

Телерейтинги: запретный футбол против проверенных мелодрам

Бизнес

Нацсовет Шрёдингера: когда решится вопрос продления цифровых лицензий?