ТЕЛЕКРИТИКА

Суд поновив на посаді гендиректора Луганської ОДТРК Родіона Мірошника - Держкомтелерадіо оскаржуватиме

28 травня Ленінський районний суд м. Луганська під головуванням судді Олени Бугери розглянув цивільну справу за позовом колишнього ген директора Луганської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) Родіона Мірошника (на фото) до Держкомтелерадіо України та Луганської ОДТРК і задовольнив позовні вимоги щодо скасування наказу Держкомтелерадіо про його звільнення. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

 

Суд також постановив поновити пана Мірошника на роботі і виплатити йому середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу. На виконання рішення Ленінського районного суду міста Луганська від 28 травня 2014 року генерального директора Луганської ОДТРК Родіона Мірошника наказом Держкомтелерадіо України від 4 червня поновлено на роботі.

 

Водночас Держкомтелерадіо заявляє незгоду з рішенням суду і має намір звернутися з апеляційною скаргою до Ленінського районного суду Луганська.

 

Нагадаємо, 9 квітня Держкомтелерадіо України звільнив Родіона Мірошника з посади генерального директора Луганської ОДТРК (телеканал «ЛОТ») та достроково розірвав з ним контракт. Причиною звільнення стали порушення керівником компанії вимог Закону України «Про телебачення та радіомовлення» та статуту Луганської ОДТРК. Виконувачем обов'язків генерального директора Луганської ОДТРК було призначено першого заступника Віталія Гаркушу.

 

«9 квітня був підписаний наказ. Родіон був у Києві, він ознайомлений з наказом. Контракт розірвано у зв'язку з постійним недотриманням балансу в інформаційних випусках Луганського обласного телебачення - було проведено відповідний моніторинг», - повідомив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

 

Нагадаємо, Родіон Мірошник керував Луганською ОДТРК двічі- із жовтня 2006 року до квітня 2010 року, а потім з жовтня 2011 року дотепер. До цього у 2005-2006 роках він був керівником прес-служби голови Луганської ОДА Олександра Єфремова та прес-секретарем народного депутата і прем'єр-міністра Віктора Януковича. З квітня 2010 року по осінь 2011-го був заступником голови Луганської облдержадміністрації, тимчасом як Луганською ОДТРК керував Віталій Гаркуша. Пан Мірошник нині також є депутатом Луганської облради.

 

Держкомтелерадіо інформує, що Родіон Мірошник вже опинявся у центрі скандалів. Як писала «Дуся», його звинувачували в корупції через непрозору систему відносин між ОДТРК і приватними структурами РТС і ЗАТ «ЛОТ». В липні 2012 року на нього подавали в суд за українофобські висловлювання. Під час засідання сесії Луганської обласної ради Родіон Мірошнік публічно назвав людей, які вивчають українську мову, «недорасой». Ленінський районний суд Луганська у діях і словах пана Мірошника не побачив нічого протиправного.

 

«Телекритика»

 

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»