ТЕЛЕКРИТИКА

Голова наглядової ради UMH Юрій Ровенський оскаржуватиме заборону на в’їзд в Україну

Генеральний директор компанії «ВЕТЕК-Медіа» і голова наглядової ради UMH Group (УМХ), що належать бізнесмену Сергію Курченку, громадянин Росії Юрій Ровенський оскаржуватиме рішення української влади про заборону його в'їзду на територію України. Про це він сказав у коментарі «Телекритиці».

 

Пан Ровенський уточнив, що про заборону з'їзду в Україну він дізнався у понеділок, 19 травня, та сприйняв цю новину як непорозуміння.

 

«Для мене це рішення стало повною несподіванкою. У даному випадку мені не надали жодних пояснень щодо цього рішення. На даний момент  я ставлюсь до цього саме як до непорозуміння, жодним іншим чином я до цього ставитись не можу. Сподіваюсь, що ситуація проясниться найближчим часом. Є процедура оскарження такого рішення, про яку мене також проінформували, і юристи вже приступили до цієї процедури»,  - сказав голова наглядової ради UMH Group.

 

Юрій Ровенський також додав, що він не знає, як довго триватиме процедура оскарження такого рішення: «Я боюсь, що зараз про це не скаже ніхто. Юристам не доводилось раніше з цим зустрічатись і яка процедура цього оскарження вони зараз з'ясовують».

 

На запитання, чи вплине на нього заборона в'їзду в Україну на його співпрацю з UMH Group (УМХ), Юрій Ровенський відповів, що і далі продовжує працювати у компанії, оскільки його посадові обов'язки не вимагають постійної присутності в Україні.

 

«Операційна діяльність УМХ не була моїм завданням і прерогативою. Тому дуже важливо підкреслити, що операційна діяльність УМХ, не дивлячись на це рішення, яким би суперечливим і сумнівним воно не було б, продовжується у штатному режимі. У мої функції входили завдання стратегічного характеру, планування, координації діяльності та розвиток комплексу. Тому на сьогоднішній день підстав говорити про припинення (співпраці - ТК) у мене немає. У мене є відповідні обов'язки перед трудовим колективом і перш за все  - акціонером, і якщо у мене не буде якихось форсмажорних ситуацій у вигляді заборони на в'їзд, я надіюсь, що це буде відмінено або оскаржено, то я , звичайно, продовжуватиму свою діяльність», - запевнив генеральний директор компанії «ВЕТЕК-Медіа» і голова наглядової ради UMH Group.

 

Також пан Ровенський повідомив, що йому невідомо про випадки заборони в'їзду в Україну іншим співробітникам UMH Group.

 

Нагадаємо, в травні Служба безпеки України заявила, що викрила факти безпосередньої причетності Сергія Курченка до реалізації злочинних механізмів з придбання на користь фінансово-промислової групи СЄПЕК (ВЕТЭК) медіахолдингу UMH group (ТОВ «Український медіа холдинг»).

 

Раніше СБУ затримала юрисконсульта Сергія Курченка, члена наглядової ради UMH Group Дениса Бугая.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»