ТЕЛЕКРИТИКА

Турчинов підписав закон про дострокове припинення повноважень членів Нацради

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав закон № 1222-VII «Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо дострокового припинення повноважень членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення». Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

Верховна Рада ухвалила цей закон 17 квітня. За відповідний законопроект № 2829 народних депутатів Миколи Томенка, Миколи Княжицького та Ігоря Мірошниченка за основу і в цілому проголосували 243 народні депутати.

 

Закон дає змогу Верховній Раді та Президенту України змінювати членів Нацради, не схваливши звіту регуляторного органу, без узгодження одне з одним. Дотепер норма закону передбачала відставку всього складу Нацради тільки у випадку, якщо і парламент, і президент не схвалять звіту регулятора.

 

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Перехідні положення законопроекту містять також норми про те, що повноваження призначених Верховною Радою нинішніх членів Нацради, яким висловлено недовіру постановою Верховної Ради від 28 лютого, припиняються достроково в момент набрання чинності цим законом; а нинішній конкурс на вакантні посади членів Нацради буде скорочено з 21 дня до 10 днів.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона