Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/telektitika.ua/web/header.php:227) in /var/www/html/telektitika.ua/web/controller/article.php on line 37
ТЕЛЕКРИТИКА

Соціальні мережі заважають роботі силовиків – Дмитро Тимчук

Через соціальні мережі проходить багато інформації, яка шкодить роботі силовиків. Про це сьогодні заявив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук під час брифінгу в Українському кризовому медіацентрі.

За словами Дмитра Тимчука, соціальні мережі містять багато інформації, що шкодить силовикам. Це, наприклад, обговорення передислокації військових підрозділів. Таким чином іноземна розвідка може порівнювати різні повідомлення і робити висновки із високим рівнем достовірності, зазначає керівник «Інформаційного опору».

 

Він також зазначив, що викладення у мережу відео- та фотоматеріалів про пересування військових (особливо із прив’язкою до географічних об’єктів) зриває задум операції.

 

На думку Дмитра Тимчука, така ситуація пов’язана із небажанням української влади вводити надзвичайний стан через заплановані вибори. Експерт нагадує, що надзвичайний стан можна вводити на окремій території, а не по всій країні. Крім того, закон визначає максимальний термін дії НП, але не обмежує мінімального терміну.

 

Дмитро Тимчук переконаний, що введення надзвичайного стану допомогло б діяти силовикамі дозволяло б контролювати поширення інформації.

 

Експерт також звертає увагу на діяльність російських медійників в Україні.

 

«У нас діє когорта професійних розвідників – професійних пропагандистів , які називаються російські журналісти , - зазначив Тимчук.

 

На його думку, непотрібно обмежувати доступ до зони проведення антитерористичної операції усім ЗМІ. Однак необхідно складати списки працівників ЗМІ, які поширюють брехню і підтримують контакти із терористами, й оголошувати їх персонами нон-грата.

 

«Я не уявляю собі ситуацію, коли Росія проводить спецоперацію десь на Кавказі, й там спокійно бігають журналісти з інших країн. А в нас таке відбувається і це зрозуміти неможливо» , - додав Дмитро Тимчук .

 

Главное в разделе

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана