Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/telektitika.ua/web/header.php:227) in /var/www/html/telektitika.ua/web/controller/article.php on line 37
ТЕЛЕКРИТИКА

У Росії заборонили нецензурну лексику в ЗМІ та творах мистецтва

Президент РФ Володимир Путін підписав закон, яким забороняється використання нецензурної лексики в літературі, кіно та ЗМІ. Відповідний закон опублікували сьогодні на інтернет-порталі правової інформації.

 

Законом вводиться заборона на використання нецензурних виразів під час публічного виконання творів мистецтва. Йдеться про концерти, театральні постановки та інші культурно-просвітницькі заходи.

 

Якщо нецензурщина прозвучала у фільмі, то Міністерство культури РФ може вважати це підставою для відмови у видачі дозволу на показ.

 

Фонограми та аудіовізуальні твори із матюками можна продавати лише у закритій упаковці із попередженням про наявність нецензурних виразів. Це положення закону не поширюється на продукцію засобів масової інформації.

 

Цікаво, що закон не регулює, чи вважається нецензурщиною заглушування матюка «піканням», а також непристойні вирази іноземними мовами.

 

За порушення встановлених законом вимог передбачаються штрафи: від 2,5 тисячі рублів для громадян, від 4 до 5 тисяч – для посадових осіб, від 40 до 50 тисяч – для бізнесменів. При повторному порушенні штрафи зростають, для більшості категорій - удвічі.

 

Нововведення має набути чинності із 1 липня 2014 року і поширюватимуться лише на ті твори, що були випущені лише після цієї дати.

Главное в разделе

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана