ТЕЛЕКРИТИКА

У Слов’янську захопили позаштатного кореспондента ZIK Юрія Лелявського (ДОПОВНЕНО)

25 квітня близько 20-ї години невідомі захопили львівського журналіста, позаштатного кореспондента телеканалу ZIK Юрія Лелявського. Про це з посиланням на дані очевидців подій повідомив директор програм ГО «Телекритика» Віктор Галкін.

 

За інформацією очевидців, пан Лелявський вів зйомку подій. Його схопили та проти волі журналіста відвели до міськвиконкому. Підозру невідомих чоловіків, які це зробили, викликав паспорт зі львівською реєстрацією кореспондента.

 

Інформацію про захоплення львівського журналіста «Телекритиці» підтвердив знайомий Юрія Лелявського, телеведучий Андрій Куликов.

 

«О 19:33 він мені зателефонував, і спитав: "Андрію, чи є у вас номер телефону Кирила Вишинського?". Я сказав, що немає, але зараз буду шукати. А що?". Юрко сказав: "Мене тут заарештовують. Я спитав: "Чому?". Юрко відповів "Кажуть, що я провокатор". Я порадив йому розмовляти російською. Він сказав: "Говорят, что я провокатор". І в цей час я почув у слухавці жіночий голос («Вы провокатор! Вы провокатор!») й інші голоси були. Я сказав, що шукатиму потрібний йому телефон. Мені здалося, що Юрко встиг сказати ще "Я журналіст", і в цей момент зв`язок перевався. Я став його набирати, але чув уже"Абонент не може прийняти ваш дзвінок". А коли телефонував згодом, просто були гудки», - розповів Андрій Куликов. 

 

За даними інших джерел «Телекритики», про затримання Юрія Лелявського вже поінформована влада Слов'янська. Нині розглядається питання про те, щоб його відпустили з-під варти.

 

Юрій Лелявський висвітлює події на Сході України. З цією метою прибув до Слов'янська.

 

Нагадаємо, 22 квітня на Донбасі зник фотокореспондент Євген Гапич з Коломиї. 25 квітня стало відомо, що йому вдалося повернутисядо родичів на Сумщину.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»