ТЕЛЕКРИТИКА

Суд тимчасово заборонив ретрансляцію чотирьох російських каналів – задовольнив клопотання Нацради

Сьогодні, 25 березня, Київський окружний адміністративний суд виніс ухвалу, відповідно до якої має бути призупинена ретрансляція чотирьох російських телеканалів в Україні під час розгляду позову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення проти дистрибутора російських каналів ТОВ «Торсат». Про це на брифінгу повідомила заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар, передає «Українська правда».

 

Як пояснила «Телекритиці» заступник голови Нацради Лариса Мудрак, суд виніс ухвалу про забезпечення позову, задовольнивши подане 24 березня клопотання Нацради про тимчасову заборону ретрансляції телеканалів «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24» і «НТВ Мир».

 

«Ми подали позов, після чого отримали експертні висновки Інституту держави і права імені Корецького та Інституту журналістики щодо російських каналів. Учора ми подали клопотання про забезпечення позову, яке суд задовольнив сьогодні», - пояснила пані Мудрак.

 

Попереднє засідання Окружного адміністративного суду з розгляду позову призначено на 27 березня, 10:30.

 

Завтра, 26 березня, Нацрада проведе брифінг для журналістів, на якому роз'яснить подробиці судової ухвали та особливості її виконання.

 

Нагадаємо, 20 березня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення подала позов до Окружного адміністративного суду міста Києва проти компанії «Торсат» (дистрибутор російських каналів в Україні, входить до медіагрупи «Інтер») з вимогою визнати російські телеканали «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24» і «НТВ Мир» такими, що не відповідають законам України та Європейській конвенції про транскордонне телебачення.

 

Також регуляторний орган просить суд ухвалити рішення про тимчасову заборону ретрансляції програм зазначених російських мовників у багатоканальних мережах на території України.

 

Станом на 25 березня 2014 року 443 провайдери програмної послуги із 703 проліцензованих Національною радою припинили трансляцію зазначених російських телеканалів.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»