ТЕЛЕКРИТИКА

Журналіст Сергій Левітаненко подав заяву до міліції після нападу тітушок

Журналіст  і блогер «Телекритики» Сергій Левітаненко 26 лютого звернувся із заявою до міліції на молодиків, що напали на нього під час виконання редакційного завдання. Про це «Телекритиці» повідомив сам журналіст.

 

«Учора подав заяву в міліцію на тітушок» - написав у листі Сергій Левітаненко.

 

Нагадаємо, в четвер, 20 лютого, невідомі молодики спортивної статури (так звані тітушки) напали із стусанами та образами на журналіста і блогера «Телекритики» Сергія Левітаненка.

 

Інцидент стався,  коли журналіст знімав, як з міста Котовська (Одеська обл.) організовується виїзд міліціонерів до Одеси.

 

Коли журналіст проводив зйомку біля відділку, на нього з погрозами накинулися тітушки. Вони намагалися застосувати фізичну силу проти журналіста та ображали його лайкою.

 

Нагадаємо, одеська міліція відкрила кримінальне провадження за фактами нападів на журналістів 5-го каналу, «Інтера», «ГРАДа», Нового каналу, які 19 лютого вели зйомку розгону мирного протесту біля Одеської облдержадміністрації (ОДА). Під час мітингу до Одеської ОДА під'їхало кілька автобусів з одягненими в однакову чорну форму чоловіками, які почали бити учасників мітингу і журналістів. Бандити цілеспрямовано полювали на операторів з камерами. У результаті нападу постраждали знімальні групи 5-го каналу, «Інтера», «ГРАДа», Нового каналу: журналісти отримали численні фізичні травми, у них розбиті камери.

 

Софія Мельникова для «Телекритики»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на Телекритике



Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»