ТЕЛЕКРИТИКА

Зі «Львівської хвилі» через конфлікт звільнились п’ять журналістів. ОНОВЛЕНО

Вчора, 26 вересня, з ТРК «Львівська хвиля» звільнились усі журналісти відділу новин  у складі п'яти журналістів.  Про це повідомив звільнений журналіст Дмитро Кумар у Facebook. Інформацію  про звільнення «Телекритиці» підтвердила екс-керівник служби інформації радіо «Львівська Хвиля» Ірина Мартинюк.

 

За словами пані Мартинюк, окрім неї звільнились журналісти Вікторія Прихід, Святослав Драбчук та Дмитро Кумар,  а ще одну журналістку інформаційної служби Ірину Сало було звільнено напередодні, 25 вересня

 

Як розповіла Ірина Мартинюк, журналісти звільнились через конфлікт із керівником суспільно-інформаційних програм Оксаною Колодрубець, яка представляла  інтереси власника в творчому колективі.  На думку журналістів, пані Колодрубець працювала непрофесійно і радше заважала колективу, ніж допомагала.

 

Конфлікт загострився, коли журналісти не вийшли в ефір 26 вересня, ставши на захист колеги Ірини Сало, яку звільнили із радіо «Львівська хвиля» 25 вересня без пояснення причин. Журналісти інформаційної служби підозрюють, що до цього звільнення була причетна Оксана Колодрубець.

 

«Ми не вийшли  в ефір 26 вересня, хоча на роботі були присутні. Ми вирішили піти на такий крок, щоб захистити нашу колегу Ірину Сало , яку звільнили напередодні без пояснень. До цього звільнення причетна Оксана Колодрубець. Ми неодноразово попереджали керівництво, що якщо раптом щось станеться - ми станемо на захист колег і не вийдемо в ефір», - пояснила пані Мартинюк.

 

Директор ТРК «Львівська хвиля»   Віктор Іваницький запевнив «Телекритику», що між дирекцією і журналістами немає жодного конфлікту, а рішення про звільнення пов'язане з амбіціями співробітників відділу новин. 

 

«Це було їх особисте рішення. На них ніхто не тиснув, у них не було жодних проблем з дирекцією. Ми вчора довго про це говорили. Я не думою, що це звільнення проблематичне, це просто їх амбіції. Це їх рішення і їх прохання до мене»,  - прокоментував пан Іваницький.

 

Сьогодні, 27 вересня, в ефір «Львівської Хвилі» о 8.00 вийшов випуск новин, який підготувала Оксана Колодрубець.  Подальші випуски новин не виходили.

 

Як повідомила пані Мартинюк, сьогодні звільнені журналісті зберуться і обговорять план подальших дій.

 

Директор суспільно-інформаційних програм радіо «Львівська хвиля» Оксана Колодрубець у коментарі «Львівському порталу» подала своє бачення конфлікту, що виник на радіо., вона відчувала негативну реакцію керівника служби інформації Ірини Мартинюк з першого дня її роботи. За словами пані Колодрубець, конфлікт між нею та журналістами виник через те, що вона  намагалась виправити фактичні помилки у новинах або не допустити виходу в ефір неперевіреної інформації. Оксана Колодрубець також вважає, що у журналістів не було підстав для звільнення і зриву виходу новин в ефір.

 

«Я питала, що зробила не так і жодного разу цього не було. Це виникло тоді, коли вони усвідомили, що таким кроком як невипуск новини показали, що їхні власні інтереси вищі за редакційні. Вони тишком-нишком зробили забастовку. А треба було прозоро оголосити про страйк, заявити про це в ефірі, і була би зовсім інша ситуація. Я не сприймаю це як журналістський крок.  Я би так не зробила. Я йшла з ЛОДТРК чи з ZIK...Але такого не було, щоби я робила демарш і я не вийшла в ефір. Тому я такого кроку не розумію як журналіст», - заявила директор суспільно-інформаційних програм радіо «Львівська хвиля».  

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Кредиторы выставили каналу группы «Интер» счет на 282 млн гривен