ТЕЛЕКРИТИКА

Княжицький вивів Катеринчук зі складу власників компанії, що володіє торговою маркою ТВі

Сьогодні, 10 вересня, відбулися збори учасників ТОВ «Інфо24» - компанії, якій належать права на торгову марку ТВі. Рішенням зборів Наталію Катеринчук (екс-директора ТВі) було виведено зі складу учасників товариства. Інформацію, анонсовану колишнім прес-секретарем ТВі Ланою Самохваловою у Facebook, «Телекритиці» підтвердив учасник ТОВ «Інфо24», народний депутат Микола Княжицький.

 

З його слів, на зборах були присутні він особисто, Артем Шевченко і представник Віталія Портникова за дорученням.

 

«Відбулося виведення Катеринчук зі складу учасників через те, що вона продала свою частку мені», - повідомив пан Княжицький.

 

Раніше Микола Княжицький, Наталя Катеринчук, Артем Шевченко і Віталій Портников володіли по 25% кожен у ТОВ «Інфо24». Відтепер пан Княжицький, з його слів, володіє 50%. Нагадаємо, що Наталя Катеринчук заперечувала продаж своєї частки та будь-які домовленості з цього приводу.

 

«Колись мені своїми частками поступилися і Шевченко, і Портников, і Катеринчук. Але я не захотів купувати частки Шевченка і Портникова. Я купив частку Катеринчук - вона сама захотіла мені її продати й отримала гроші. Ця угода була підписана в присутності багатьох свідків (кого саме - пан Княжицький каже, що не пам'ятає. - ТК). Заяви про недійсність підпису - це брехня. Автентичність підпису підтверджено експертизою», - заявив «Телекритиці» пан Княжицький і надав «Телекритиці» скан угоди.

 

 

 

У порядку денному зборів були також питання про звільнення директора «Інфо24» на підставі його заяви (цю посаду обіймав Віталій Портников) і призначення нового директора, затвердження нового статуту товариства, а також про погашення кредиторської заборгованості ТОВ «Інфо24» перед концерном «Медіа управління» в розмірі 2 млн 11 тис. 484 грн. Про це стало відомо з повідомлення про скликання зборів, надісланого паном Княжицьким пані Катеринчук та оприлюдненого Ланою Самохваловою.

 

Пан Княжицький підтвердив, що розглядалися також інші питання відповідно до порядку денного, але повідомляти про ухвалені рішення відмовився, оскільки це приватна компанія.

 

Артем Шевченко сказав «Телекритиці», що не може нічого повідомити про рішення зборів учасників товариства.

 

«Телекритика» намагається отримати коментарі Наталі Катеринчук та Віталія Портникова. Наталя Катеринчук перебуває в суді в Лондоні та зможе коментувати рішення зборів «Інфо24» увечері.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»