ТЕЛЕКРИТИКА

Підозрюваних у нападі на знімальну групу одеського «Третього цифрового каналу» арештували на два місяці

23 серпня суд обрав запобіжним заходом для підозрюваних у нападі на знімальну групу одеського «Третього цифрового каналу» арешт строком на два місяці, доки триватиме розслідування справи. Про це «Телекритиці» повідомив директор телекомпанії Григорій Блайда.

 

Арештовано двох громадян Чеченської Республіки Російської Федерації з міста Урус-Мартан - Магомеда Ельмурзаєва та Магомеда Джамарханова 1993-го та 1985-го року народження.

 

Нагадаємо, 21 серпня в Одесі двоє невідомих з автомобілю Toyota, який порушував правила дорожнього руху, напали на журналіста Олексія Іщенка та оператора Дмитра Іщенка, які знімали їхні протиправні дії на дорозі. За даними телеканалу, нападники нанесли тілесні ушкодження працівникам каналу (у журналіста - струс мізків, синці та забої), цеглинами побили вікна та кузов автомобіля, розбили приймач радіосистеми sennheiser j3 і, погрожуючи ножем, забрали мобільний телефон і камеру, на які велася зйомка.

 

За гарячими слідами підозрювані чоловіки були затримані міліцією. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 187 КК України (розбій). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Триває слідство.

 

На думку представників телеканалу, дії водія та пасажирів автомобілю Toyota мають бути кваліфіковані за сукупністю складів злочинів, передбачених статтею 171 Кримінального кодексу України - перешкоджання законній професійній діяльності журналістів , ч.4 статті 296 Кримінального кодексу України - хуліганство, ст.187 Кримінального кодексу України - розбій.

 

Крім того у повідомленні телеканалу вказано, що незважаючи на вимоги потерпілих, протягом трьох діб вони не були своєчасно направлені слідчим на медичну експертизу щодо встановлення тяжкості тілесних ушкоджень.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту