ТЕЛЕКРИТИКА

Депутат міськради від Партії регіонів погрожувала журналісту, що знайде бандитів для його вбивства

Журналіст з міста Котовська (Одеська область) Олександр Ярошенко заявляє, що депутат місцевої ради від Партії регіонів Наталія Войцеховська  публічно погрожувала йому розправою. Про це повідомляє інтернет-видання «Главком».

 

Пані Войцеховська також є директором ПП «На добробут», яке надає комунальні послуги мешканцям Котовська. За словами пана Ярошенка, місцеві жителі неодноразово висловлювали претензії щодо роботи цього підприємства. Журналіст звернувся до виконавчого комітету міськради з проханням владнати всі конфліктні ситуації та провести необхідні ремонтні роботи в житлових будинках.

 

Однак замість діалогу Наталія Войцеховська почала висловлювати нецензурні погрози на адресу журналіста. Зі слів журналіста, дослівно погроза звучала так: «Тебе днями відп...ять, зроблять із тебе інваліда і взагалі вб'ють! Я найму бандитів! Я тобі це обіцяю! Одним журналюгою стане менше!».

 

Пан Ярошенко вважає, що ймовірність виконання погрози дуже висока, «враховуючи те, що Войцеховська неодноразово брала участь у побитті громадських активістів і те, що вона дуже багата людина і у неї вистачить грошей найняти виконавців своєї погрози».Наразі Олександр Ярошенко написав заяву до міліції по даному факту та серйозно побоюється за своє життя.

 

30 липня народний депутат від ВО «Свобода» Павло Кириленко направив до Генпрокуратури звернення з вимогою перевірити інформацію про погрозу вбивством журналісту Олександру Ярошенку. Про це повідомляє видання «Взгляд из Одессы». Пан Кириленко наполягає на необхідності, у разі підтвердження вказаного факту, вжиття заходів прокурорського реагування та притягнення депутата до відповідальності.

 

Як повідомляє інтернет-видання «Избирком»,  Наталія Войцеховська вже не вперше відкрито висловлює своє агресивне ставлення до журналістів. Минулого року у неї був конфлікт з журналістом та громадським діячем з Котовська Анатолієм Тіорою.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих