ТЕЛЕКРИТИКА

У міліції обіцяють покарати нападників на «Дорожній контроль», ким би вони не виявились

Перший заступник міністра МВС України Віктор Дубовик запевнив, що міліція проведе об'єктивне розслідування побиття представників «Дорожнього контролю» Олега Богданова та Федора Добріцина і що «всі винні будуть притягнуті до відповідальності, ким би вони не виявилися». Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України в Донецькій області.

 

Пан Дубовик прибув на Донеччину за дорученням міністра МВС України Віталія Захарченка і  зустрівся з активістами «Дорожнього контролю».

 

За його словами, потерпілі висловили припущення про те, що співробітники міліції можуть мати відношення до цього інциденту.

 

Щоб виключити конфліктні ситуації між активістами і міліцією, заступник міністра доручив начальникові Маріупольського міську правління Олександру Бугаю організувати зустріч представників «Дорожнього контролю» і співробітників Державтоінспекції міста, під час якої сторони змогли б обговорити проблемні питання співпраці і нагадати один одному про свої права та обов'язки.

 

Як повідомляла «Телекритика», 21 липня у Донецьку невідомі жорстоко побили журналіста, активіста «Дорожнього контролю» Олега Богданова біля його будинку на очах у дружини й дитини. У журналіста зламана верхня щелепа, ніс, а також наявні забої  по всьому тілі. За фактом побиття  відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб). Обставини цих подій з'ясовуються. Того ж дня у Маріуполі (Донецька область) було побито ще одного активіста «Дорожнього контролю» Федора Добріцина.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором