ТЕЛЕКРИТИКА

У міліції обіцяють покарати нападників на «Дорожній контроль», ким би вони не виявились

Перший заступник міністра МВС України Віктор Дубовик запевнив, що міліція проведе об'єктивне розслідування побиття представників «Дорожнього контролю» Олега Богданова та Федора Добріцина і що «всі винні будуть притягнуті до відповідальності, ким би вони не виявилися». Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України в Донецькій області.

 

Пан Дубовик прибув на Донеччину за дорученням міністра МВС України Віталія Захарченка і  зустрівся з активістами «Дорожнього контролю».

 

За його словами, потерпілі висловили припущення про те, що співробітники міліції можуть мати відношення до цього інциденту.

 

Щоб виключити конфліктні ситуації між активістами і міліцією, заступник міністра доручив начальникові Маріупольського міську правління Олександру Бугаю організувати зустріч представників «Дорожнього контролю» і співробітників Державтоінспекції міста, під час якої сторони змогли б обговорити проблемні питання співпраці і нагадати один одному про свої права та обов'язки.

 

Як повідомляла «Телекритика», 21 липня у Донецьку невідомі жорстоко побили журналіста, активіста «Дорожнього контролю» Олега Богданова біля його будинку на очах у дружини й дитини. У журналіста зламана верхня щелепа, ніс, а також наявні забої  по всьому тілі. За фактом побиття  відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб). Обставини цих подій з'ясовуються. Того ж дня у Маріуполі (Донецька область) було побито ще одного активіста «Дорожнього контролю» Федора Добріцина.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона