ТЕЛЕКРИТИКА

У Кременчуці почався суд щодо прав власності на ТРК «Візит»

13 червня Автозаводський районний суд міста Кременчука почав розгляд справи стосовно позову кременчуцької комунальної телерадіокомпанії (КТРК) до приватної телекомпанії «Візит» та її засновників. Про це повідомляє тижневик «Програма плюс».


Справу розглядає суддя Олена Предоляк.

 

Як повідомляла «Телекритика»,  міська влада вважає, що у витоків міського телемонополіста стояв виконком міської ради та асоціація промислових підприємств Кременчука, вони були основними ідеологами, засновниками і донорами підприємства ТОВ «КТБ».

 

Це підприємство для виконання окремих функцій створило мале підприємство «Візит». МП «Візит» спільно з ТТЦ «Електрон» створили  МКП «Візит», яке сконцентрувало на собі максимум активів міського телебачення. На основі МКП «Візит» після виведення зі складу власників ТТЦ «Електрон» було створено нині існуюче ПП «Приватна телекомпанія "Візит"».

 

Мер Кременчука Олег Бабаєв вважає, що документи про вихід «Електрона» із засновників МКП «Візит» були підроблені.

 

За інформацією «Програми плюс», уточнений позов КТРК складається з десяти пунктів, головним з яких є визнання комунальної телерадіокомпанії правонаступником малого комунального підприємства «Візит», яке у 1995 році було перереєстровано у приватну телекомпанію «Візит».

 

«Загалом на судовому засіданні йшлося про події 20-річної давнини та проведення чи не проведення у той час тих чи інших колективних зборів.  Як на здоровий глузд, мова у всьому лише про одне - про намагання відібрати у підприємців Мельників їх власність, приватну телекомпанію "Візит". А це, окрім всього, означає позбавлення кременчужан вибору дивитися телепрограми місцевих журналістів, які їм до вподоби, але не до вподоби міськвиконкомівським чиновникам», - звертає увагу видання.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скриптонит записал совместный трек с Надей Дорофеевой

Бизнес

Издание о музыке Comma перезапускает сайт

Популярное на ТелекритикеДуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Дуся

Скриптонит записал совместный трек с Надей Дорофеевой

Дуся

Алина Гросу в новом клипе обнажила грудь и захотела баса

Дуся

Продюсер Джамалы рассказал об «откатах», которые получал Павел Грицак на Евровидении-2017