ТЕЛЕКРИТИКА

Господарський суд Києва розпочав розгляд справи щодо власності ТВі

Господарський суд Києва заслухав пояснення сторін у справі  за позовом компанії Wilcox Ventures щодо визнання недійсним рішення загальних зборів ТОВ «Медіа інфо» від 18 квітня, на яких був відчужений капітал Wilcox на користь  компанії Balmor Investment. Про це «Телекритиці» повідомила представник  позивача адвокат  Інна Москаленко.

 

Наступне засідання суду у справі відбудеться 20 червня.

 

«Під час засідання були заслухані результати почеркознавчої експертизи, яку проводив Незалежний інститут судових експертиз. Вони засвідчили, що підпис на довіреності Wilcox виконаний не її директором Ортодоксією Нікією, а іншою особою з наслідуванням її підпису. Надані інші докази  щодо незаконності продажу каналу, а також про те, що Ортодоксія не перебувала у Великобританії на момент видачі довіреності, і про те, що сама довіреність була недійсною на момент проведення зборів», - зазначила пані Москаленко.

Позивачі не вимагають грошової компенсації. Серед позовних вимог лише визнання недійсним рішення загальних зборів  18 квітня, скасування державної реєстрації та визнання права власності на частку у статутному капіталі «Медіа інфо» за компанією  Wilcox Ventures.

 

Нагадаємо, 23 квітня було оголошено, що новим інвестором ТВі став американський бізнесмен Олександр Альтман, а новим генеральним директором став Артем Шевченко, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. Одночасно пані Катеринчук повідомила, що інформація про зміну керівництва каналу не відповідає дійсності, а власник ТВі Костянтин Кагаловський заявив про рейдерське захоплення каналу. Він заперечив продаж каналу і звинуватив Олександра Альтмана в підробці довіреності його компанії.

 

Пан Альтман сказав, що збільшив частку своєї компанії Balmore Invest Limited у ТОВ «Медіа інфо» (компанія-власник ТВі) з 1% до 95% на підставі довіреності компанії Wilcox Ventures LTD (володіла 99% ТОВ «Медіа інфо»), підписаної її директором Ортодоксією Василеску (Нікією).

 

Директор компанії Wilcox Ventures LTD Ортодоксія Нікія заявила українським журналістам, що не видавала жодної довіреності Олександру Альтману на управління компанією і що єдиним власником ТВі є компанія Wilcox Ventures LTD, єдиним бенефіціаром якої є Костянтин Кагаловський.

 

Костянтин Кагаловський відстоює своє право власності в судах і правоохоронних органах Великобританії та України. 14 травня прес-служба Наталі Катеринчук повідомила, що Високий суд Англії заборонив компанії Balmore Invest Limited проводити будь-які угоди, які можуть призвести до втрати прямого та постійного контролю над акціями компанії «Медіа інфо». Пан Альтман це заперечив.

 

22 травня пан Кагаловський повідомив, що правоохоронні органи Великобританії порушиликримінальну справу через підробку документів та шахрайство проти Олександра Альтмана, його компанії Balmore Invest Limited та її директора Рейчел Емі Еріксон. Пан Альтман це заперечив. Також триває кримінальне провадження в Україні за заявою Ортодоксії Нікії про незаконне відчуження частки Wilcox Ventures.

 

24 травня власником 100% ТОВ «Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт"» (телеканал ТВі) замість ТОВ «Медіа інфо» стало ТОВ «Факторингова компанія "Фінанс Груп"», що належить британській компанії «Кредит інвестбанк паблік лімітед компані» (Credit Investbanque Plc). 31 травня суд Лондона заборонив «Кредит інвестбанк паблік лімітед компані» проводити будь-які маніпуляції з акціями телеканалу.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»