ТЕЛЕКРИТИКА

У міліції заявляють, що дозвіл на доступ до серверу «Цензор.нет» надав суд

Голосіївське РУ ГУ МВС України  у Києві заявляє, що інформація про те, що правоохоронці втручаються в діяльність інтернет-видання «Цензор.нет», не відповідає дійсності. Дозвіл на доступ до серверу ЗМІ дав суддя Голосіївського району. По це йдеться у відповіді міліції на запит «Телекритики».

 

За інформацією міліції, 25 лютого 2013 року Голосіївське РУ ГУ МВС України розпочало слідство у кримінальному провадженні за заявою судді Вищого господарського суду щодо погроз її життю та здоров'ю. У своїй заяві, як йдеться у коментарі,  суддя повідомила, що з початку 2012 року невідомі особи в інтернеті розміщують коментарі з серйозними погрозами на її адресу ( ч. 1 ст. 377 КК України - «Погроза або насильство щодо судді»).

 

18 березня за клопотанням слідчого Голосіївського райуправління міліції суддею Голосіївського району була винесена ухвала про тимчасовий доступ до речей і документів та надано дозвіл слідчому на доступ до серверу з встановленою ір-адресою.

 

«В подальшому, з метою виконання ухвали судді, було надано доручення оперативним працівникам Управління по боротьбі з кіберзлочинністю перевірити даний сервер з ір-адресою. Зазначимо, що під час проведення слідчих дій міліція діяла в рамках чинного законодавства, втручання в діяльність інтернет-сайту не було», - йдеться у повідомленні міліції.

 

Нагадаємо, 22 березня представники столичної міліції здійснили спробу отримати доступ до сервера інтернет-видання «Цензор.нет».

 

«Співробітники МВС прийшли в дата-центр і вимагають, щоб їх пустили в серверну», - йдеться на сайті у повідомленні за 22 березня.

 

Правоохоронці мотивували свої вимоги постановою по Єдиному реєстру досудових розслідувань № 12013110010002834 від 18 березня. Відповідного документу вони не пред'явили.

 

Через годину після публікації новини про цю подію на сайті «Цензор.нет» правоохоронці відмовились від своїх намірів. Міліціонери тільки зайшли до серверної і переконалися в наявності сервера, що відповідає ip-адресі, яка зазначена в постанові.

 

У коментарі «Телекритиці», головний редактор «Цензор.нет» Юрій Бутусов розповів, що заступник начальника київського відділу по боротьбі з кіберзлочинністю Тимофій Ковалишин пояснив їм, чим викликаний інтерес до сервера «Цензор.нет».

 

«Він сказав, що якщо ми не дамо ip-адрес тих, хто написав коментарі в темі "Суддя господарського суду Жанна Олександрівна Бернацька своїм джипом Порше кайєн демонстративно і нагло не дає виїхати нікому з двору. Як боротися з такими виродками?", то вони будуть вимушені знову йти за сервером, щоб викачати з нього інформацію і віддавати експертам на розшифровку. Виявляється, суддя відкрила кримінальну справу, щоб міліція розібралася з тими, кому її машина заважає з двору виїхати!», - сказав головред.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Российская актриса призналась, что сексуальные домогательства – это прекрасно