ТЕЛЕКРИТИКА

Журналіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзіндзю затримала міліція

Журналіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзіндзю затримала міліція. Про це «Телекритиці» повідомив керівник прес-служби «Дорожнього контролю» Єгор Воробйов.

 

За його словами, сьогодні, 15 березня, восьмеро правоохоронців затримали журналіста коло дому. Зараз пан Дзіндзя перебуває у Святошинському райвідділі міліції Києва.

 

«Це затримання пов'язано з тим, що міліція  фабрикує справу щодо того, що Андрій Дзіндзя побив охоронця на приватному штрафмайданчику», - сказав він.

 

Мова йде про події у листопаді 2012 року, коли  між охороною штраф майданчика та журналістами «Дорожнього контролю» розпочалась бійка. Як вже повідомляла «Телекритика», сайт  «Дорожній контроль» заявив, що двадцятеро бандитів у цивільному побили  журналістів сайту Андрія Дзіндзю та Андрія Жуковеня. Натомість міліція стверджує, що журналісти інтернет-видання «Дорожній контроль» намагались забрати авто з  штрафмайданчика без потрібних документів.

 

Начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС Києва Ігор Михалко у коментарі «Телекритиці» зазначив, що журналіст «Дорожнього контролю» затриманий через  те, що він не з'являвся до суду. Подробиці  затримання він обіцяє розказати згодом.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Российская актриса призналась, что сексуальные домогательства – это прекрасно