ТЕЛЕКРИТИКА

У день приїзду Януковича до Черкас заблокована робота провідних місцевих сайтів

Одразу обидва лідируючі черкаські інтернет-видання - «Прочерк» та «Провінція» - не працюють сьогодні в день приїзду на Черкащину президента України Віктора Януковича. Про це повідомляють журналісти видання «Прочерк», підкреслюючи, що сайти не є опозиційними, але такими, що гостро критикують дії нинішньої влади.

 

Проблеми у сайту «Прочерк» з'явилися ще у понеділок, 4 березня, з 12 по 17 годину. Повторно сайт видання перестав працювати у вівторок, 5 березня, увечері. Станом на ранок 6 березня інтернет-видання «Прочерк» взагалі неможливо завантажити.

 

Як  повідомив відповідальний редактор черкаського інтернет-сайту «Прочерк» Назарій Вівчарик, за інформацією програмістів, проблеми виникли через зовнішнє втручання: сайт піддається безперервним DDoS-атакам.

 

«Сьогодні, у день візиту Віктора Януковича до Черкас, ми планували працювати особливо активно. З різних куточків міста нам повідомляють читачі про активність правоохоронців на дорогах. Висвітлення візиту Президента України до Черкас зірване через блокування сайту», - повідомив Назарій Вівчарик.

 

Що ж до іншого регіонального сайту «Провінція», то він також не відкривається. Редактор сайту Віктор Борисов, на прохання прокоментувати ситуацію, зазначив, що точних причин збою в роботі свого сайту поки що не знає.

 

Нагадаємо, що торік обидва черкаські сайти вже піддавались потужним DDoS-атакам. Інтернет-ресурс «Прочерк» був недоступний більше п'яти діб. Інтернет-видання було атаковане одразу після публікації кількох новин з Черкаської обласної колегії за підсумками соціально-економічного розвитку регіону за 9 місяців поточного року. На засіданні, зокрема, голова обласної держадміністрації піддавав нищівній критиці багатьох чиновників. У вересні-жовтні два тижні не працював черкаський сайт «Провінція».

 

Як повідомляє Gazeta.ua, наразі у Черкаський обласний діагностично-консультативний центр близько 10.00 прибула міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова. Приїзд президента Віктора Януковича очікують близько 10.30. Перед цим будівлю оглянула міліція з собаками. Також працівники міліції оглянули два реанімобілі, які має подарувати президент обласній лікарні.

 

Поблизу будівлі діагностичного центру на президента чекають представники районних рад області, а також студенти і медики. Біля входу курсантів академії пожежної безпеки вишикували у дві колони. Кожен із них тримає прапор України. На вулиці біля маршрутної зупинки виставили з десяток наметів Партії регіонів.

 

Інше місце, яке має відвідати Янукович у Черкасах - центр надання адміністративних послуг. Туди журналістів не пускають.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»