ТЕЛЕКРИТИКА

Через відмову надати коментар журналісту «Інтера» звільнився конотопський прокурор

Через відмову надати коментар телеканалу «Інтер» звільнився конотопський міжрайонний прокурор Олександр Маслюк. Про це «Телекритиці» повідомив журналіст «Інтера» Роман Бочкала.

 

Конотопський міжрайонний прокурор відмовився надати коментарі знімальній групі каналу «Інтер», яка готувала сюжет про Сергія Верхогляда, який звинувачується у вбивсті і вже 8 років утримується в СІЗО. Журналіста каналу цікавило, як людина стільки часу може перебувати під слідством.

 

За словами пана Бочкали, після виходу сюжету 20 лютого «Украинец уже 8 лет сидит за решеткой без приговора», йому зателефонували з прес-служби Сумської обласної прокуратури: «Дослівно телефоном мені повідомили наступне: "Прокурор написав рапорт про звільнення з посади і більше в органах прокуратури Сумської області не працює"».

 

Згодом, прокурор Сумської області Руслан Білокінь у сюжеті «Подробностей»  за 21 лютого зазначив: «Я прийняв рішення про притягнення його (Олександра Маслюка) до дисциплінарної відповідальності, але враховуючи поданий ним рапорт про переведення на роботу в іншу область, обмежуся цим».

 

Також, як зазначив, Роман Бочкала, йому подзвонили з прес-служби Генеральної прокуратури і вибачилися за некоректну поведінку конотопського прокурора.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц