ТЕЛЕКРИТИКА

На Майдані тривають сутички через те, кому ставити запитання Януковичу (ОНОВЛЕНО)

На Майдані Незалежності, де має бути включення телепроекту «Діалог з країною»  час від часу виникають сутички між  громадянами через те, хто саме ставитиме запитання Президенту України Віктору Януковичу. Про це повідомляє кореспондент «Телекритики».

 

За інформацією журналістів, які наразі присутні на Майдані,  для участі у проекті залучали заздалегідь визначених людей  «по списку». А звичайні перехожі поставити запитання не мають змоги.

 

«Я бачила людей, яких тут збирали по списках. Це здебільшого представники освіти, яких традиційно зганяють на будь-які урочистості за участю президента», - сказала у коментарі «Телекритиці» кореспондент ТВі Анастасія Станко.

 

Як пише Анастасія Станко у Facebook, голова правління ГО «Життя» Андрій Скіпальський хотів поставити Віктору Януковичу  запитання про захист 4000 га Біличанського лісу, і за це його ледь не побили невідомі на Майдані Незлежності. «Його бійці відштовхували. Відзнято на відео. А потім, коли знову пробрався, підійшли і сказали на вухо - відійди, бо ноги поламаємо. Зараз перерва. От сиджу і думаю чи варто йти спробувати поставити питання про Охматдит?», - пише пані Станко. 

 

При цьому журналісти підозрюють, що  частина громадян, які беруть участь у сутичках, є силовиками у штатському.

 

Журналіст каналу «Інтер» Максим Драбок, який веде включення з Майдану, зазначив: «Тут тривають сутички між тими, хто хоче поставити запитання,  людьми у штатському, людьми спортивної тілобудови та всіма. Довелось  ледь не матом розганяти людей,  щоб створити нормальну атмосферу».

 

Поки що прямого включення з Майдану Незалежності в ефірі не було.

 

Нагадаємо, наразі з 11 години триває прямий ефір проекту «Діалог з країною», у якому Президент України Віктор Янукович з нагоди третьої річниці своєї інавгурації спілкується з громадянами країни. У різних регіонах під час прямого ефіру працює 18 журналістів, які допомагають громадянам ставити запитання  пану Януковичу.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Руслана в ударе, Вакарчук в вышиванке, Катя Chilly в трансе: как презентовали книгу ТСН

Дуся

Евровидение-2018: Португалия определилась с местом проведения конкурса