ТЕЛЕКРИТИКА

«Інтер» отримає в банку «Надра» кредит на 735 млн грн

14 лютого загальні збори акціонерів ПрАТ «Телеканал "Інтер"» прийняли рішення про одержання кредиту в ПАТ «Комерційний банк "Надра"» на суму 735 млн 241 тис. 41 грн. Відповідна інформацій оприлюднена акціонерним товариством 15 лютого в загальнодоступній інформаційній базі Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку.

 

Договір кредиту підписано 30 січня, вид кредиту - надання відновлювальної кредитної лінії з траншевим режимом кредитування.

 

Кредит укладено строком на два роки під 11% річних. В забезпечення кредиту надано в заставу майнові права за договором банківського вкладу.

 

30 січня було відкрито кредитну лінію й отримано перший транш на суму 172 млн 413 тис. 405 грн (23,45% до загального розміру кредиту).

 

Співвідношення суми кредиту до вартості активів на початок звітного року - 112,5%, вартість чистих активів емітента, розрахованих на початок року - 213 млн 287 тис. грн.

 

«Кредитна лінія надається для поповнення обігових коштів та інших платежів, пов'язаних з веденням операційної діяльності підприємства», - йдеться в повідомленні.

 

Мажоритарним акціонером банку «Надра», як і телеканалу «Інтер» є Дмитро Фірташ.

 

Нагадаємо, 1 лютого було оголошено, що компанія K.H. Media Limited Валерія Хорошковського уклала угоду з продажу 100% акцій компанії Inter Media Group Limited компанії GDF Media Limited Дмитра Фірташа, виходячи з оціночної вартості $ 2,5 млрд.

 

7 лютого стало відомо, що Сергій Льовочкін стане партнером Дмитра Фірташа в купівлі медіагрупи «Інтер». Пану Льовочкіну належатиме частка 20%, яку він передасть в управління GDF Media Limited. Мажоритарним акціонером буде компанія Дмитра Фірташа.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Популярное на Телекритике



Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана