ТЕЛЕКРИТИКА

«Інтер» оголосив про кадрові зміни: голова правління – Бенкендорф, Безлюдна – директор з розвитку групи

Кисельов очолив НІС, а до складу правління «Інтера» увійшли люди Безлюдної


Ганна Безлюдна була призначена директором з розвитку компанії Inter Media Group, а головою правління каналу «Інтер» став Єгор Бенкендорф, колишній генеральний директор Національної телекомпанії України. Відповідні рішення були прийняті на позачергових зборах акціонерів 14 лютого, повідомляє прес-служба компанії.

 

Пані Безлюдна уповноважена акціонерами керувати медіабізнесом і забезпечувати розвиток медійних активів групи. До призначення вона була топ-менеджером Group DF і головою Федерації роботодавців медійної галузі України (входить до складу Федерації роботодавці України, якою керує Дмитро Фірташ).

 

Євгеній Кисельов став директором компанії «Національні інформаційні системи», яка виробляє «Новини», «Подробности», «Подробиці тижня» для телеканалу «Інтер».

 

Як вже повідомляла «Телекритика», 14 лютого  пройшли збори акціонерів ПрАТ «Телеканал "Інтер"», на яких обрало новий склад наглядової ради. Також був призначений новий склад правління телеканалу.

 

За офіційною інформацією, інтереси мажоритарного акціонера у наглядовій раді ПрАТ «Телеканал "Інтер"» представляють: Борис Краснянський (голова наглядової ради), який буде відповідати за фінансові, юридичні та корпоративні питання, Ганна Безлюдна - відповідальна за стратегію і розвиток телевізійного бізнесу, Роберт Шетлер-Джонс - директор GDF Media. Від міноритарних акціонерів до наглядової ради увійшли: Дмитро Орлов (ВАТ «Первый канал»), Мирослава Караєва (ТОВ «Пегас Телебачення»).

 

До складу правління ПрАТ «Телеканал "Інтер"», головою якого став Єгор Бенкендорф, увійшли Антон Нікітін, який також був призначений головним редактором телеканалу, Ірина Іонова, яка обійняла пост креативного продюсера, Андрій Долгопятов, призначений виконавчим директором телеканалу, а також Олексій Романюта, який призначений фінансовим директором.

 

Раніше правління каналу «Інтер» складалося з трьох осіб, його головою був Ярослав Порохняк. До наглядової ради каналу входило п'ятеро осіб, троє з яких представляли інтереси Валерія Хорошковського (61% акцій), головою наглядової ради була його дружина Олена Хорошковська. У складі наглядової ради також були керівник юридичної служби російського ВАТ «Первый канал» Дмитро Орлов (29% акцій) і вдова колишнього власника «Інтер» Світлана Плужникова (10% акцій).

 

«Медіа, в тому числі телебачення, в сучасному світі розвиваються дуже динамічно і показують високі темпи росту. В українського телебачення є великий потенціал для розвитку, і ми зробимо все, щоб телеканал "Інтер" і медіагрупа в цілому не просто залишалися лідерами телевізійного ринку, але й показали стійкий розвиток й істотно зміцнили свої позиції як бізнес. Члени правління - це професіонали, наше спільне завдання розвивати телеканал, перш за все як телевізійний бізнес», - зазначила Ганна Безлюдна, коментуючи своє призначення.

 

Нагадаємо, 1 лютого було оголошено, що компанія K.H. Media Limited Валерія Хорошковського уклала угоду з продажу 100% акцій компанії Inter Media Group Limited компанії GDF Media Limited Дмитра Фірташа, виходячи з оціночної вартості $ 2,5 млрд.

 

7 лютого стало відомо, що Сергій Льовочкін стане партнером Дмитра Фірташа в купівлі медіагрупи «Інтер». Пану Льовочкіну належатиме частка 20%, яку він передасть в управління GDF Media Limited. Мажоритарним акціонером буде компанія Дмитра Фірташа.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором