ТЕЛЕКРИТИКА

Телеканал Biz TV став Peopleair TV

Нацрада призначила позапланову перевірку, щоб з’ясувати, чи ведеться супутникове мовлення і за якими параметрами


Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію ТОВ «Віакор» на супутникове мовлення, змінивши логотип телеканалу з Biz TV на Peopleair TV. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 30 січня.

 

Змінився і директор компанії - замість Володимира Голяка ним став Дмитро Ряднов. Також Нацрада переоформила програмну концепцію каналу у зв'язку з приведенням її у відповідність до закону «Про засади державної мовної політики».

 

Однак Нацрада відмовила ліцензіату в переоформленні ліцензії в частині оператора телекомунікацій і параметрів супутникового мовлення, оскільки не зафіксувала мовлення каналу ані за старими ліцензійними параметрами (супутник Eutelsat 36E), ані за новими (супутник Astra 4A). Проте канал присутній в послузі кабельного провайдера «Воля-кабель», повідомила заступник голови Нацради Лариса Мудрак.

 

Нацрада призначила позапланову перевірку телекомпанії, щоб з'ясувати, чи ведеться супутникове мовлення і за якими параметрами.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain