ТЕЛЕКРИТИКА

Зарплата журналістів «Экономических известий» залежатиме від кількості переглядів їх матеріалів

Журналісти порталу Eizvestia.com («Экономические известия») отримуватимуть зарплату в залежності від кількості переглядів їх матеріалів. Як розказав у коментарі «Телекритиці» президент  холдингу «Медіа інвест груп» Юрій Лобко, така  форма праці є взаємовигідною як для менеджменту та журналістів, так і для акціонерів.

 

«Усі ми розуміємо, що інформація - це товар, який або користується попитом, або ні. Газету та новини або читають, або не читають. Якщо раніше журналісти  готували матеріали для газети, то було досить складно оцінити, наскільки той чи інший матеріал популярний. А на інтернет-ресурсі я можу оцінити, наскільки ефективно працює той чи інший журналіст, тому що я бачу кількість  відвідувачів, коментарі та лайки. Звичайно, від цього залежить зарплата журналістів. Як же інакше? На будь-якому виробництві людина, яка працює ефективно, отримує більше, а людина, яка готує неякісний продукт, отримує менше», - сказав пан Лобко.

 

На зауваження «Телекритики», що не всі важливі та ексклюзивні новини можуть мати найвищу кількість переглядів, адже у першу чергу на це впливають популярні теми та відомі прізвища, Юрій Лобко додав, що це також буде враховуватись. За його словами,  робота колективу планується «з  точки зору довгострокової перспективи, короткострокової та середньострокової».

 

«Ми знайшли взаємовигідну формулу взаємовідповідальності та роботи журналістів, менеджменту та акціонерів, коли журналіст чітко розуміє своє завдання у межах ресурсу, і акціонери не доводять ситуацію до теоретичних можливостей, пов'язаних із затримкою заробітної плати, невиплат тощо», - зазначив президент холдингу.

 

При цьому Юрій Лобко вкотре запевнив, що у редакції порталу не відбулось скорочень колективу. Власні джерела «Телекритики» повідомляють, що наприкінці грудня 2012 року був скорочений увесь творчий колектив порталу разом із головним редактором. За інформацією, що потрапила у ЗМІ, всю заборгованість по зарплаті разом з відпускними журналістам «Экономических известий» виплатили і запланували прийняти співробітників на роботу вже на нових умовах.

 

Нагадаємо, 21 грудня Юрій Лобко заявив, що портал Eizvestia.com є прибутковим проектом, і найближчим часом скорочень  у колективі не планується.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain