ТЕЛЕКРИТИКА

Кореспондент газети «Експрес» пов`язує дії міліції із розслідуваннями про наркоторгівлю

Після того, як Тарас Зозулінський знайшов удома прослушку, правоохоронці намагалися провести в його квартирі несанкціонований обшук


Кореспондент відділу розслідувань газети «Експрес» Тарас Зозулінський звернувся до журналістів із проханням висвітлювати й контролювати процес кримінального розслідування щодо виявленого в його квартирі прослуховуючого пристрою. Про це він сказав у коментарях «Телекритиці». 
  
«Я звертаюся до всіх журналістів із проханням висвілити і проконтролювати процес кримінального провадження», - сказав Тарас Зозулінський.
 
На його думку, намагання прослуховувань та дії міліцї можуть бути пов`язані з публікацією матеріалів про наркоторгівлю, які журналіст публікує протягом двох років: «Разом із колегами я займаюся розслідуваннями на тему наркоторгівлі. Ми працювали над цією темою протягом останнього місяця. В процесі редакційної роботи нам стали відомі факти щодо можливих незаконних дій самих працівників міліції. Незабаром опублікуємо їх на сторінках газети "Ескпрес"А в цілому я займаюся розслідуванням злочинів, пов`язаних із наркоторгівлею, протягом двох років».   
 
Як повідомляла «Телекритика», напередодні, 6 січня, журналіст знайшов у своєму домашньому одязі автономний прослуховуючий пристрій. Після цього Тарас Зозулінський та редакція газети подали заяви та повідомлення про злочин до Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області, ГУМВС України у Львівській області, Прокуратури Львівської області та Управління Служби Безпеки у Львівській області.
 
Увечері журналісту зателефонували представники міліції, які повідомили про свій намір провести обшук без санкції суду. При цьому слідчий зазначив, що не дозволить бути присутніми при обшуку журналістам та будь-яким «стороннім» особам. До квартири Тараса Зозулінського вирушила група журналістів газети «Експрес» та відеоператори.  
 
Близько 20-ї правоохоронці відмовилися від намірів здійснювати обшук у квартирі журналіста без санкції суду. Натомість йому запропонували 7 січня о 9.00, з'явитися у місцевий райвідділ міліції на допит, де нині перебуває Тарас Зозулінський. 
 
«Телекритика»


Главное в разделе

Дуся

Скриптонит записал совместный трек с Надей Дорофеевой

Бизнес

Издание о музыке Comma перезапускает сайт

Популярное на ТелекритикеДуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Дуся

Скриптонит записал совместный трек с Надей Дорофеевой

Дуся

Алина Гросу в новом клипе обнажила грудь и захотела баса

Дуся

Продюсер Джамалы рассказал об «откатах», которые получал Павел Грицак на Евровидении-2017